Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M003B0) Jaeger Gray
Артикул: 568943
Арт. 568943
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
64 999 ₴
Безкоштовна доставка
7
6
7
64 999 ₴
В наявності
64 999 ₴
В наявності
від 9 286 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - GeForce RTX5050
/ Модель процесора - AMD Ryzen 7 260
/ Діагональ екрану - 18"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 90 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M003B0) Jaeger Gray
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Виробник відеокарти: | nVidia |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX5050 |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | 8 ГБ |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen 7 260 |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 3,8 - 5,1 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 18" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 144 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 1 |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | TUF |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 90 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | сірий |
| Вага: | 2,6 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 399х283х26.7 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M003B0) Jaeger Gray
Перший 18-дюймовий ноутбук серії TUF Gaming, TUF Gaming A18, може похвалитися характеристиками, що дійсно вражають, відкриваючи шлях до найкращих ігор. Цей пристрій оснащено процесором AMD R7-260 16 і відеокартою Nvidia GF RTX 5050, тож він легко впорається як із найновішими іграми, так і з робочими навантаженнями.
TUF Gaming A18 пропонує швидкісний накопичувач 512 ГБ SSD для зберігання бібліотек сучасних ігор. Завдяки високошвидкісній оперативній пам’яті 16 ГБ навіть найвимогливіші до ресурсів ігри та завдання працюватимуть без затримок. Крім того, як оперативна пам’ять, так і система зберігання даних легко доступні та підтримують апгрейд, що забезпечує гнучкість у майбутньому.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A18 (2025) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
TUF Gaming A18 пропонує швидкісний накопичувач 512 ГБ SSD для зберігання бібліотек сучасних ігор. Завдяки високошвидкісній оперативній пам’яті 16 ГБ навіть найвимогливіші до ресурсів ігри та завдання працюватимуть без затримок. Крім того, як оперативна пам’ять, так і система зберігання даних легко доступні та підтримують апгрейд, що забезпечує гнучкість у майбутньому.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A18 (2025) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M003B0) Jaeger Gray
Хіти продажівДивитися все