Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA-BQ139 (90NB10T1-M005K0) Quiet Blue
Артикул: 529902
Арт. 529902
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Iris Xe Graphics
/ Модель процесора - Intel Core i7-13700H
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 42 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA-BQ139 (90NB10T1-M005K0) Quiet Blue
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Iris Xe Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core i7 |
| Модель процесора: | Intel Core i7-13700H |
| Кількість ядер процесора: | 14 |
| Частота процесора: | 2,4 - 5,0 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | Vivobook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 42 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | синій |
| Вага: | 1,7 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 359.7х232.5х19.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA-BQ139 (90NB10T1-M005K0) Quiet Blue
Стильний і функціональний ноутбук ASUS Vivobook 15 допоможе легко впоратися із завданнями де б ви не були. Нове покоління цього ноутбука отримало потужний процесор Intel Core, відеокарту Intel, чіткий дисплей, що розкривається на 180°, та елегантний корпус із сучасними варіантами кольорів. Зробіть своє життя яскравішим вже сьогодні з Vivobook 15!
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 15 (X1502) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Ноутбук Vivobook 15 (X1502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 15 (X1502) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Ноутбук Vivobook 15 (X1502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA-BQ139 (90NB10T1-M005K0) Quiet Blue