Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED M5506UA-MA029 (90NB1472-M00180) Neutral Black
Артикул: 522631
Арт. 522631
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 22.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Radeon Graphics
/ Модель процесора - AMD Ryzen 7 8845HS
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 32 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 75 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED M5506UA-MA029 (90NB1472-M00180) Neutral Black
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | AMD |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 3,8 - 5,1 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 2880x1620 |
| Тип екрану: | OLED |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | глянцеве |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | microSD |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | Vivobook S |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 75 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 1,5 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 353.6х246.9х15.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED M5506UA-MA029 (90NB1472-M00180) Neutral Black
ASUS Vivobook S 15 OLED змінює уявлення про сучасний ноутбук завдяки новітнім технологіям і витонченому мінімалістичному дизайну. Оснащений процесором AMD Ryzen, що може містити вбудований модуль AMD Ryzen AI, він забезпечує першокласну продуктивність та інтелектуальну оптимізацію робочих навантажень. Окрема клавіша Copilot забезпечує миттєвий доступ до можливостей штучного інтелекту одним дотиком.
Він має тонкий корпус завтовшки 1,39 см, який важить лише 1,5 кг, і працює до 14 годин від акумулятора – все для зручності роботи в дорозі. Ноутбук оснащений приголомшливим дисплеєм 3K OLED 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, надзвичайно великим тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense. Ідеальний компаньйон для сучасного життя!
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (M5506) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 15 OLED (M5506) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (M5506) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Він має тонкий корпус завтовшки 1,39 см, який важить лише 1,5 кг, і працює до 14 годин від акумулятора – все для зручності роботи в дорозі. Ноутбук оснащений приголомшливим дисплеєм 3K OLED 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, надзвичайно великим тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense. Ідеальний компаньйон для сучасного життя!
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (M5506) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 15 OLED (M5506) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (M5506) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Asus Vivobook S 15 OLED M5506UA-MA029 (90NB1472-M00180) Neutral Black