Ноутбук Asus ZenBook 14 OLED UX3405MA-QD055W (90NB11R1-M002E0) Ponder Blue
Артикул: 521552
Арт. 521552
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Arc Graphics
/ Модель процесора - Intel Core Ultra 5 125H
/ Діагональ екрану - 14"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Операційна система - Windows 11 Home
/ Ємність акумулятору - 75 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Asus ZenBook 14 OLED UX3405MA-QD055W (90NB11R1-M002E0) Ponder Blue
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Arc Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Кількість ядер процесора: | 14 |
| Частота процесора: | 3,6 - 4,5 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | OLED |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | глянцеве |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Home |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | зовнішній порт |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | Zenbook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 75 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус): | чохол |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | синій |
| Вага: | 1,22 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 312.4х220.1х14.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Asus ZenBook 14 OLED UX3405MA-QD055W (90NB11R1-M002E0) Ponder Blue
Будьте завжди на висоті з надзвичайно витонченим Zenbook 14 OLED – ультрапортативним ноутбуком, який виводить сучасні технології на абсолютно новий рівень. Ловіть кожну мить завдяки вдосконаленому акумулятору з подовженим терміном служби, підвищуйте свою ефективність за допомогою новітнього процесора Intel Core Ultra 5 125H та графіки Intel Arc, а також безперешкодно підключайтеся до мережі, адже ноутбук оснащений усіма необхідними портами. Отримайте справжню насолоду від зображення на яскравому дисплеї FHD OLED, неймовірного звучання нових суперлінійних динаміків, а також від екологічного дизайну, що враховує всі вимоги до захисту навколишнього середовища.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Asus ZenBook 14 OLED UX3405MA-QD055W (90NB11R1-M002E0) Ponder Blue