Ноутбук Dell Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCJ-2512BMK) Silver
Артикул: 591797
Арт. 591797
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Arc Graphics
/ Модель процесора - Intel Core Ultra 7 268V
/ Діагональ екрану - 16"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 32 ГБ
/ Операційна система - Windows 11 Pro
/ Ємність акумулятору - 55 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Dell Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCJ-2512BMK) Silver
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Arc Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 7 268V |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 2,2 - 5,0 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 16" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | microSD |
| LAN (RJ-45): | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Підтримка NFC: | є |
| Серія | |
| Серія: | Pro |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 55 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 1,85 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 358х251.4х20.55 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Dell Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCJ-2512BMK) Silver
Масштабованість і елегантність
Виконуйте найкращу роботу на наймасштабованіших бізнес-ноутбуках Dell, які поєднують витончений дизайн і потужний ШІ завдяки процесорам Intel Core Ultra (серія 2).
Сміливий дизайн
Завдяки алюмінієвій верхній кришці та підставці для долонь, ваш ноутбук виглядає так само добре, як і працює. Dell Pro 16 Plus також спроєктовано з урахуванням стандарту надійності MIL-STD, тож ІТ-відділи можуть не хвилюватися щодо довговічності пристроїв. А завдяки надтихій системі охолодження ви зможете зосередитись на роботі без зайвих відволікань.
Вища продуктивність
Отримайте видатну продуктивність, тривалий час автономної роботи та потужний вбудований ШІ з процесорами Intel Core Ultra, що поєднують NPU, GPU і CPU.
Для компаній, які прагнуть впровадити ШІ в робочі процеси, Dell пропонує перше в галузі корпоративне рішення з вбудованим ШІ, що використовує сучасну технологію NPU. Dell Pro AI Studio забезпечує роботу ШІ безпосередньо на пристрої, забезпечуючи хмарну плавність без високих витрат. Це ідеальне рішення для інтеграції ШІ прямо на пристрої, незалежно від умов роботи.
А з платформою Intel vPro ІТ-відділи отримують багаторівневий захист, можливість віддаленого керування та стабільність, необхідні для підтримки бізнесу.
Простіше керування ІТ
Найбезпечніші й найзручніші для адміністрування комерційні ПК Dell, а також сучасні сервіси життєвого циклу для полегшення управління ІТ-інфраструктурою.
Почніть оновлення вашого парку техніки з ProDeploy, щоб пристрої були готові до роботи з першого дня, і забезпечте безперебійну експлуатацію завдяки сервісам ProSupport.
Виконуйте найкращу роботу на наймасштабованіших бізнес-ноутбуках Dell, які поєднують витончений дизайн і потужний ШІ завдяки процесорам Intel Core Ultra (серія 2).
Сміливий дизайн
Завдяки алюмінієвій верхній кришці та підставці для долонь, ваш ноутбук виглядає так само добре, як і працює. Dell Pro 16 Plus також спроєктовано з урахуванням стандарту надійності MIL-STD, тож ІТ-відділи можуть не хвилюватися щодо довговічності пристроїв. А завдяки надтихій системі охолодження ви зможете зосередитись на роботі без зайвих відволікань.
Вища продуктивність
Отримайте видатну продуктивність, тривалий час автономної роботи та потужний вбудований ШІ з процесорами Intel Core Ultra, що поєднують NPU, GPU і CPU.
Для компаній, які прагнуть впровадити ШІ в робочі процеси, Dell пропонує перше в галузі корпоративне рішення з вбудованим ШІ, що використовує сучасну технологію NPU. Dell Pro AI Studio забезпечує роботу ШІ безпосередньо на пристрої, забезпечуючи хмарну плавність без високих витрат. Це ідеальне рішення для інтеграції ШІ прямо на пристрої, незалежно від умов роботи.
А з платформою Intel vPro ІТ-відділи отримують багаторівневий захист, можливість віддаленого керування та стабільність, необхідні для підтримки бізнесу.
Простіше керування ІТ
Найбезпечніші й найзручніші для адміністрування комерційні ПК Dell, а також сучасні сервіси життєвого циклу для полегшення управління ІТ-інфраструктурою.
Почніть оновлення вашого парку техніки з ProDeploy, щоб пристрої були готові до роботи з першого дня, і забезпечте безперебійну експлуатацію завдяки сервісам ProSupport.
Відгуки покупців про Ноутбук Dell Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCJ-2512BMK) Silver