Ноутбук Gigabyte Aorus Master 16 BZH (BZHC6UAE65SP) Dark Tide
Період акції: з 23.03.2026 по 12.04.2026Усі товари акції
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Кількість ядер процесора: | 24 |
| Частота процесора: | 2,7 - 5,4 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 16" |
| Роздільна здатність екрану: | 2560x1600 |
| Тип екрану: | OLED |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | глянцеве |
| Частота оновлення екрану: | 240 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 2 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Виробник відеокарти: | nVidia |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX5090 |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | 24 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| Thunderbolt 5: | є |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Серія | |
| Серія: | Aorus |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 99 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 2,5 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 357х254х29.9 мм |
.jpeg)

AORUS MASTER 16 — високопродуктивний ноутбук, який поєднує потужний процесор, реалістичну графіку, яскравий OLED-дисплей і преміальний дизайн, створюючи ідеальну платформу для ігор, творчості та роботи.
.jpeg)

Потужний процесор
AORUS MASTER 16 оснащений процесором Intel Core Ultra 9 275HX, який забезпечує високу продуктивність для ігор і вимогливих програм. Завдяки потужній обчислювальній здатності цей процесор легко справляється з великими завданнями, а додаткові можливості для розгону дозволяють ентузіастам отримати максимум продуктивності.
.jpeg)
Вбудований модуль наступного покоління NPU оптимізує роботу зі складними завданнями штучного інтелекту, забезпечуючи швидку обробку даних при помірному енергоспоживанні. Технологія Intel AI Boost дозволяє ноутбуку ефективно використовувати можливості AI, забезпечуючи плавну та стабільну роботу програм, що застосовують штучний інтелект.

Передові графічні можливості
.jpeg)
GeForce RTX 5090 на базі архітектури NVIDIA Blackwell піднімає якість графіки на новий рівень.

Підтримка NVIDIA DLSS 4 і трасування променів дозволяє досягати надзвичайно реалістичного зображення, а NVIDIA Studio оптимізує творчі процеси, забезпечуючи бездоганну продуктивність у іграх і створенні контенту.

Яскравий OLED-дисплей для геймінгу та творчості
16-дюймова OLED-панель із 100% охопленням DCI-P3, сертифікацією Pantone та DisplayHDR True Black 500 гарантує яскраві кольори та глибокі контрасти. Співвідношення сторін 16:10 забезпечує більшу площу для роботи та ігор, а частота 240 Гц робить рухи неймовірно плавними.

Швидкість і багатозадачність

32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 забезпечують безперебійну багатозадачність, а SSD на 2 ТБ гарантує блискавичне завантаження системи, ігор і великих файлів та легке перемикання між кількома завданнями одночасно.

Тиша та прохолода

Технологія WINDFORCE Infinity EX з максимальною тепловою потужністю до 230 Вт ефективно відводить тепло під час тривалих ігрових сесій або важких завдань, забезпечуючи стабільну роботу та низький рівень шуму.

Dolby Vision та Dolby Atmos
Насолоджуйтесь власним персональним кінотеатром з AORUS MASTER 16. Dolby Vision забезпечує приголомшливе та реалістичне зображення, тоді як Dolby Atmos створює об’ємний 3D-звук для повного занурення. Конфігурація з 4 динаміків і Smart AMP підвищує гучність, покращує низькі частоти та чіткість, роблячи кожну гру та відео ще більш захопливими. Відчуйте, як кожна деталь оживає завдяки винятковій якості зображення та звуку AORUS MASTER 16.

Дизайн, що привертає увагу
Стильний корпус Dark Tide підкреслює преміальний характер ноутбука. RGB-підсвітка клавіатури додає індивідуальності і дозволяє налаштувати колір під настрій або гру. Ергономічна клавіатура і оптимальна товщина корпусу роблять його комфортним для тривалих ігрових сесій і роботи.

Відгуки покупців про Ноутбук Gigabyte Aorus Master 16 BZH (BZHC6UAE65SP) Dark Tide
Когда начинаешь им пользоваться понимаешь за что заплатил всё летает, максимально мощный ноут, производительность реально на топовом уровне. Экран шикарный после него на обычные дисплеи уже смотреть не хочется, работать с графикой и играть за ним одно удовольствие.