Ноутбук HP 14 EliteBook X Flip G1i (B5QX1AV_V4) Blue
Артикул: 572145
Арт. 572145
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - Intel Core Ultra 7 258V
/ Діагональ екрану - 14"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 32 ГБ
/ Модель відеокарти - Arc Graphics
/ Операційна система - Windows 11 Pro
/ Ємність акумулятору - 68 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP 14 EliteBook X Flip G1i (B5QX1AV_V4) Blue
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 3,7 - 4,8 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Роздільна здатність екрану: | 2560x1600 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | з сенсорним екраном |
| Покриття екрану: | глянець з покриттям антивідблиску |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Arc Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 5 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Підтримка 3G / 4G / 5G: | є |
| Підтримка NFC: | є |
| Серія | |
| Серія: | EliteBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 68 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус): | стілус |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | синій |
| Вага: | 1,4 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 313.9х219.9х14.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP 14 EliteBook X Flip G1i (B5QX1AV_V4) Blue
Міцний та надійний ноутбук HP EliteBook X Flip G1i з потужним процесором Intel Core Ultra та графічною системою Intel Arc Graphics допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
Сенсорний 2,5К екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Вбудована 5MP веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій.
Ноутбук HP EliteBook X Flip G1i оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
Підключайте до порта HDMI, швидкісного USB-A та трьох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4, доступна на двох портах USB Type-C, допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7.
У ноутбуці HP EliteBook X Flip G1i можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та забезпечить автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Сенсорний 2,5К екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Вбудована 5MP веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій.
Ноутбук HP EliteBook X Flip G1i оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
Підключайте до порта HDMI, швидкісного USB-A та трьох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4, доступна на двох портах USB Type-C, допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7.
У ноутбуці HP EliteBook X Flip G1i можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та забезпечить автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Відгуки покупців про Ноутбук HP 14 EliteBook X Flip G1i (B5QX1AV_V4) Blue