Ноутбук HP 250R G10 (C78E5AT) Silver
Артикул: 587727
Арт. 587727
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - Intel Core 3 100U
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Модель відеокарти - Graphics
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 41 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP 250R G10 (C78E5AT) Silver
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core 3 |
| Модель процесора: | Intel Core 3 100U |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Частота процесора: | 1,2 - 4,7 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | SVA |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | SD |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Серія | |
| Серія: | 250 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 41 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 1,59 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 360х236х18.6 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP 250R G10 (C78E5AT) Silver
HP 250R G10
HP 250R — це тонкий і легкий 15,6-дюймовий ноутбук G10 з готовими до використання функціями корпоративного рівня. Його зручно брати з собою куди завгодно. Потужний процесор Intel, швидка оперативна пам'ять та місткий накопичувач забезпечують високу продуктивність для щоденних завдань.
Гнучке рішення для бізнесу
Сучасний HP 250R має все необхідне, щоб відповідати вимогам динамічної роботи та підвищувати ефективність щодня.
Перевірена надійність
Ноутбук протестовано за стандартом MIL-STD, що гарантує відповідність суворим вимогам HP до міцності та довговічності.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Захистіть дані та мінімізуйте ризики злому чи атак завдяки біометричній автентифікації з ESS.
Екологічність у кожній деталі
Для виготовлення HP 250R G10 використовується упаковка зі 100% перероблюваних екологічних матеріалів.
HP 250R — це тонкий і легкий 15,6-дюймовий ноутбук G10 з готовими до використання функціями корпоративного рівня. Його зручно брати з собою куди завгодно. Потужний процесор Intel, швидка оперативна пам'ять та місткий накопичувач забезпечують високу продуктивність для щоденних завдань.
Гнучке рішення для бізнесу
Сучасний HP 250R має все необхідне, щоб відповідати вимогам динамічної роботи та підвищувати ефективність щодня.
Перевірена надійність
Ноутбук протестовано за стандартом MIL-STD, що гарантує відповідність суворим вимогам HP до міцності та довговічності.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Захистіть дані та мінімізуйте ризики злому чи атак завдяки біометричній автентифікації з ESS.
Екологічність у кожній деталі
Для виготовлення HP 250R G10 використовується упаковка зі 100% перероблюваних екологічних матеріалів.
Відгуки покупців про Ноутбук HP 250R G10 (C78E5AT) Silver