Ноутбук HP 255 G10 (8A4Y6EA) Dark Ash Silver
Артикул: 482892
Арт. 482892
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Radeon Graphics
/ Модель процесора - AMD Ryzen 5 7530U
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 41 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP 255 G10 (8A4Y6EA) Dark Ash Silver
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | AMD |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Частота процесора: | 2,0 - 4,5 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | SD |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | 255 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 41 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | без підсвічування |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | темно-сірий |
| Вага: | 1,52 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 360х236х18.6 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP 255 G10 (8A4Y6EA) Dark Ash Silver
HP 255-G10 - це 15,6-дюймовий ноутбук, призначений для повсякденних завдань та офісної роботи. Він оснащений процесором, який гарантує надійну продуктивність. Ноутбук має стандартну роздільну здатність екрану для комфортного перегляду контенту. Його компактний дизайн робить його портативним та зручним для переміщення. HP - відомий бренд, який надає надійність цьому пристрою.
Відгуки покупців про Ноутбук HP 255 G10 (8A4Y6EA) Dark Ash Silver