Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (AD3F2ET) Silver
Артикул: 607586
Арт. 607586
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
175 799 ₴
Безкоштовна доставка
8
6
10
175 799 ₴
В наявності
175 799 ₴
В наявності
від 17 580 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 12.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - AMD Ryzen AI 7 350
/ Діагональ екрану - 14"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 64 ГБ
/ Модель відеокарти - Radeon Graphics
/ Операційна система - Windows 11 Pro
/ Ємність акумулятору - 62 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (AD3F2ET) Silver
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 2,2 - 5,3 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 64 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | AMD |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 5 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Серія | |
| Серія: | EliteBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 62 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 1,39 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 315.6х222х15.5 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (AD3F2ET) Silver
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14" оснащено WUXGA IPS-екраном з антибліковим покриттям для чіткого перегляду. Процесор AMD Ryzen 7 350 з графікою UMA обробляє офісні та мультимедійні задачі. Оперативна пам`ять 64 ГБ та SSD 1024 ГБ дозволяють тримати кілька програм одночасно. Сріблястий корпус пасуватиме до робочого столу. Windows 11 Pro додає інструменти для безпеки та співпраці.
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14" призначено для бізнес-користувачів, які потребують компактного пристрою з високою продуктивністю. Екран WUXGA IPS з антибліковим покриттям передає деталізоване зображення з яскравістю 400 ніт. Процесор AMD Ryzen 7 350 з інтегрованою графікою UMA справляється з документами, таблицями та легким монтажем. Конфігурація з 64 ГБ оперативної пам`яті та 1024 ГБ SSD забезпечує швидкий доступ до даних. Сріблястий алюмінієвий корпус має міцну конструкцію з вагою 1,3 кг для мобільності.
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14" призначено для бізнес-користувачів, які потребують компактного пристрою з високою продуктивністю. Екран WUXGA IPS з антибліковим покриттям передає деталізоване зображення з яскравістю 400 ніт. Процесор AMD Ryzen 7 350 з інтегрованою графікою UMA справляється з документами, таблицями та легким монтажем. Конфігурація з 64 ГБ оперативної пам`яті та 1024 ГБ SSD забезпечує швидкий доступ до даних. Сріблястий алюмінієвий корпус має міцну конструкцію з вагою 1,3 кг для мобільності.
Відгуки покупців про Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (AD3F2ET) Silver