Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 16 (AD3F9ET) Silver
Артикул: 607588
Арт. 607588
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
179 199 ₴
Безкоштовна доставка
8
6
10
179 199 ₴
В наявності
179 199 ₴
В наявності
від 17 920 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - AMD Ryzen AI 7 350
/ Діагональ екрану - 16"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 64 ГБ
/ Модель відеокарти - Radeon Graphics
/ Операційна система - Windows 11 Pro
/ Ємність акумулятору - 62 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 16 (AD3F9ET) Silver
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 2,2 - 5,3 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 16" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 64 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | AMD |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 5 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Підтримка 3G / 4G / 5G: | є |
| Серія | |
| Серія: | EliteBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 62 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 1,69 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 359х250х15.5 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 16 (AD3F9ET) Silver
HP EliteBook 8-G1a (AD3F9ET) — бізнес-ноутбук сріблястого кольору з екраном 16" WUXGA IPS антиглеє роздільною здатністю 1920х1200 та яскравістю 800 ніт. Процесор AMD Ryzen AI 7 350 з 8 ядрами та частотою до 5.0 ГГц забезпечує швидку обробку завдань у багатозадачному середовищі. 64 ГБ оперативної пам’яті DDR5 5600 МГц та SSD 1 ТБ PCIe NVMe дозволяють зберігати великі обсяги даних і запускати програми без затримок. Акумулятор Long Life ємністю 77 Вт·год та вага 1.69 кг сприяють автономності до 16 годин. Windows 11 Pro з інструментами для безпеки та співпраці встановлено заздалегідь.
HP EliteBook 8-G1a (AD3F9ET) — преміальний 16-дюймовий ноутбук бізнес-класу на базі AMD Ryzen AI у сріблястому корпусі з магнієво-алюмінієвого сплаву для гібридної роботи.
HP EliteBook 8-G1a (AD3F9ET) — преміальний 16-дюймовий ноутбук бізнес-класу на базі AMD Ryzen AI у сріблястому корпусі з магнієво-алюмінієвого сплаву для гібридної роботи.
Відгуки покупців про Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 16 (AD3F9ET) Silver