Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1027ua (D16HXEA) Blue
Артикул: 600877
Арт. 600877
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
72 599 ₴
Безкоштовна доставка
10
7
10
72 599 ₴
В наявності
72 599 ₴
В наявності
від 7 260 ₴ / міс
10
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - Intel Core Ultra 7 255U
/ Діагональ екрану - 16"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Модель відеокарти - Graphics
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 59 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1027ua (D16HXEA) Blue
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 7 255U |
| Кількість ядер процесора: | 12 |
| Частота процесора: | 2,0 - 5,2 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 16" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Підтримка NFC: | є |
| Серія | |
| Серія: | OmniBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 59 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | блакитний |
| Вага: | 1,77 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 357.7х254.8х17.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1027ua (D16HXEA) Blue
HP OmniBook 5 Laptop AI 16
Створюйте, працюйте будь-де та насолоджуйтеся розвагами разом із універсальним ноутбуком HP OmniBook 5, створеним для активного щоденного використання.
Щоденна продуктивність із підтримкою ШІ
Залишайтеся ефективними в дорозі завдяки процесорам Intel Core Ultra, швидкій зарядці HP Fast Charge та зручній гарячій клавіші Copilot для миттєвого доступу до інструментів штучного інтелекту.
Великий, яскравий дисплей
Поринайте у чітке та насичене зображення на просторому екрані, який однаково добре підходить для роботи з контентом, перегляду фільмів і щоденних завдань.
Завжди на зв’язку
Комфортно спілкуйтеся та діліться ідеями будь-де завдяки швидкому Wi-Fi, FHD-камері, ефектам Windows Studio та інтелектуальній системі шумозаглушення для чистого звуку під час відеодзвінків.
Процесори Intel Core Ultra (серія 2)
Відчуйте новий рівень універсальності з процесорами Intel Core Ultra. Вбудовані можливості штучного інтелекту роблять творчість і спільну роботу ще простішими та ефективнішими.
Intel Graphics
Дивіться улюблені серіали, спілкуйтеся у відеочатах і редагуйте фото з плавною та чіткою графікою. Вбудована Intel Graphics забезпечує відмінну продуктивність для мультимедіа й багатозадачності без потреби в дискретній відеокарті.
Формат екрана 16:10
Співвідношення сторін 16:10 дозволяє бачити більше інформації на екрані та рідше прокручувати сторінки — ідеально для роботи й навчання.
Антивідблискове покриття
Екран із антивідблисковим покриттям забезпечує комфортний перегляд навіть при яскравому освітленні, мінімізуючи віддзеркалення та втому очей.
Створюйте, працюйте будь-де та насолоджуйтеся розвагами разом із універсальним ноутбуком HP OmniBook 5, створеним для активного щоденного використання.
Щоденна продуктивність із підтримкою ШІ
Залишайтеся ефективними в дорозі завдяки процесорам Intel Core Ultra, швидкій зарядці HP Fast Charge та зручній гарячій клавіші Copilot для миттєвого доступу до інструментів штучного інтелекту.
Великий, яскравий дисплей
Поринайте у чітке та насичене зображення на просторому екрані, який однаково добре підходить для роботи з контентом, перегляду фільмів і щоденних завдань.
Завжди на зв’язку
Комфортно спілкуйтеся та діліться ідеями будь-де завдяки швидкому Wi-Fi, FHD-камері, ефектам Windows Studio та інтелектуальній системі шумозаглушення для чистого звуку під час відеодзвінків.
Процесори Intel Core Ultra (серія 2)
Відчуйте новий рівень універсальності з процесорами Intel Core Ultra. Вбудовані можливості штучного інтелекту роблять творчість і спільну роботу ще простішими та ефективнішими.
Intel Graphics
Дивіться улюблені серіали, спілкуйтеся у відеочатах і редагуйте фото з плавною та чіткою графікою. Вбудована Intel Graphics забезпечує відмінну продуктивність для мультимедіа й багатозадачності без потреби в дискретній відеокарті.
Формат екрана 16:10
Співвідношення сторін 16:10 дозволяє бачити більше інформації на екрані та рідше прокручувати сторінки — ідеально для роботи й навчання.
Антивідблискове покриття
Екран із антивідблисковим покриттям забезпечує комфортний перегляд навіть при яскравому освітленні, мінімізуючи віддзеркалення та втому очей.
Відгуки покупців про Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1027ua (D16HXEA) Blue