Ноутбук HP OmniBook 5 16-bc1009ua (D16D9EA) Silver
Артикул: 600883
Арт. 600883
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
72 599 ₴
Безкоштовна доставка
10
7
10
72 599 ₴
В наявності
72 599 ₴
В наявності
від 7 260 ₴ / міс
10
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - AMD Ryzen 5 8540U
/ Діагональ екрану - 16"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Модель відеокарти - Radeon Graphics
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 59 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук HP OmniBook 5 16-bc1009ua (D16D9EA) Silver
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen 5 8540U |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Частота процесора: | 3,2 - 4,9 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 16" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | AMD |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Підтримка NFC: | є |
| Серія | |
| Серія: | OmniBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 59 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 1,77 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 357.7х254.8х17.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук HP OmniBook 5 16-bc1009ua (D16D9EA) Silver
HP OmniBook 5 Laptop 16
16-дюймовий HP OmniBook 5 створений для активного дня та максимальної продуктивності. Потужний процесор AMD Ryzen легко підлаштовується під ваш ритм — від роботи й навчання до розваг.
Багатозадачність без компромісів
Працюйте швидше та ефективніше завдяки сучасному процесору AMD Ryzen і зручній клавіші Copilot, що відкриває миттєвий доступ до інструментів зі штучним інтелектом.
Зображення, яке захоплює
Поринайте у яскравий візуальний світ із графікою AMD Radeon 700M та дисплеєм із тонкими рамками, що забезпечує чіткість, насичені кольори та ефект повного занурення.
Зв’язок без обмежень
Будьте на зв’язку де завгодно: FHD-камера у поєднанні з ефектами Windows Studio на базі ШІ гарантує якісне зображення та чистий звук під час відеодзвінків.
Процесори AMD Ryzen серії 8040 з графікою Radeon
Лінійка AMD Ryzen 8040 поєднує високу продуктивність, енергоефективність і тривалий час автономної роботи, а також підтримку AMD Ryzen AI у вибраних конфігураціях.
Плавність без ривків із AMD FreeSync
Технологія AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення екрана з графічним процесором, усуваючи розриви кадрів, затримки та мікропідвисання.
Інтегрована графіка AMD Radeon 700M
Потужна вбудована відеокарта забезпечує високу деталізацію, плавну анімацію та впевнену продуктивність для мультимедіа й ігор у форматі High Definition.
16-дюймовий HP OmniBook 5 створений для активного дня та максимальної продуктивності. Потужний процесор AMD Ryzen легко підлаштовується під ваш ритм — від роботи й навчання до розваг.
Багатозадачність без компромісів
Працюйте швидше та ефективніше завдяки сучасному процесору AMD Ryzen і зручній клавіші Copilot, що відкриває миттєвий доступ до інструментів зі штучним інтелектом.
Зображення, яке захоплює
Поринайте у яскравий візуальний світ із графікою AMD Radeon 700M та дисплеєм із тонкими рамками, що забезпечує чіткість, насичені кольори та ефект повного занурення.
Зв’язок без обмежень
Будьте на зв’язку де завгодно: FHD-камера у поєднанні з ефектами Windows Studio на базі ШІ гарантує якісне зображення та чистий звук під час відеодзвінків.
Процесори AMD Ryzen серії 8040 з графікою Radeon
Лінійка AMD Ryzen 8040 поєднує високу продуктивність, енергоефективність і тривалий час автономної роботи, а також підтримку AMD Ryzen AI у вибраних конфігураціях.
Плавність без ривків із AMD FreeSync
Технологія AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення екрана з графічним процесором, усуваючи розриви кадрів, затримки та мікропідвисання.
Інтегрована графіка AMD Radeon 700M
Потужна вбудована відеокарта забезпечує високу деталізацію, плавну анімацію та впевнену продуктивність для мультимедіа й ігор у форматі High Definition.
Відгуки покупців про Ноутбук HP OmniBook 5 16-bc1009ua (D16D9EA) Silver