Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF00G7RA) Storm Grey
Артикул: 459957
Арт. 459957
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Iris Xe Graphics
/ Модель процесора - Intel Core i3-1215U
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 8 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 57 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF00G7RA) Storm Grey
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Iris Xe Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core i3 |
| Модель процесора: | Intel Core i3-1215U |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Частота процесора: | 1,2 - 4,4 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 8 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | SD |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Серія | |
| Серія: | IdeaPad 5 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 57 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | сірий |
| Вага: | 1,77 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 356.67х233.13х17.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF00G7RA) Storm Grey
Заберіть межі
Крокуйте у світ ваших улюблених фільмів та шоу за допомогою панелі дисплея, розробленої до останнього дюйма, яка максимізує ваш досвід перегляду, даючи вам більше екрану за ваші гроші. Ми називаємо це відношення активної площі, або кількість екрану в порівнянні з розміром навколишніх кордонів, і ноутбук IdeaPad 5 має неймовірне співвідношення активної площі 90%.
Варіантів хоч греблю гати
IdeaPad 5 поставляється з безліччю опцій, включаючи порт USB-C з подачею живлення для заряджання ваших пристроїв прямо з вашого ноутбука та швидку зарядку, щоб зарядити акумулятор якнайшвидше.
Крокуйте у світ ваших улюблених фільмів та шоу за допомогою панелі дисплея, розробленої до останнього дюйма, яка максимізує ваш досвід перегляду, даючи вам більше екрану за ваші гроші. Ми називаємо це відношення активної площі, або кількість екрану в порівнянні з розміром навколишніх кордонів, і ноутбук IdeaPad 5 має неймовірне співвідношення активної площі 90%.
Варіантів хоч греблю гати
IdeaPad 5 поставляється з безліччю опцій, включаючи порт USB-C з подачею живлення для заряджання ваших пристроїв прямо з вашого ноутбука та швидку зарядку, щоб зарядити акумулятор якнайшвидше.
Відгуки покупців про Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 (82SF00G7RA) Storm Grey