Об`єктив Canon RF 10-18mm F4.5-6.3 IS STM (6262C005)
Артикул: 600230
Арт. 600230
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип об'єктива - надширококутні
/ Байонет (кріплення) - Canon RF
/ Фокусна відстань - 10 - 18 мм
/ Максимальна діафрагма - f/4.5 – 6.3
/ Мінімальна діафрагма - f/22 - f/32
/ Конструкція (елементів/груп) - 12/10
/ Мінімальна дистанція фокусування - 0.086 м
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Об`єктив Canon RF 10-18mm F4.5-6.3 IS STM (6262C005)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип об'єктива: | надширококутні |
| Байонет (кріплення): | Canon RF |
| Фокусна відстань: | 10 - 18 мм |
| Максимальна діафрагма: | f/4.5 – 6.3 |
| Мінімальна діафрагма: | f/22 - f/32 |
| Конструкція (елементів/груп): | 12/10 |
| Мінімальна дистанція фокусування: | 0.086 м |
| Кути огляду: | 107°30 - 74°20 |
| Кількість пелюсток діафрагми: | 7 |
| Система оптичної стабілізації: | є |
| Привід автофокусування: | STM |
| Діаметр фільтра: | 49 мм |
| Габарити (діаметр/довжина): | 44.9 х 69 мм |
| Вага: | 150 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Об`єктив Canon RF 10-18mm F4.5-6.3 IS STM (6262C005)
Захоплюйте всю сцену, куди б ви не пішли
Досліджуйте світ і знімайте фото та відео в нові динамічні й творчі способи за допомогою цього надширококутного об’єктива RF-S.
Надширококутні варіооб’єктиви для різноманітних кутів огляду
Захоплюйте більше деталей у кадрі, навіть коли ви не можете знімати з відстані, а також експериментуйте з переднім і заднім планами, масштабом і розміром. Робіть панорамні знімки зблизька чи здалеку, у приміщенні чи на вулиці.
Досліджуйте, експериментуйте та насолоджуйтеся надширокими можливостями творчого знімання
Відкрийте собі ракурси, про які ви навіть не підозрювали. Збільшення x0,5 дозволяє робити чудові знімки крупним планом (макрознімання), а комбіноване кільце управління об’єктивом і фокусування допомагає точно налаштувати зображення під час знімання.
Повний контроль та знімання з рук
Знімайте фото та відео в умовах слабкого освітлення і без штатива. 4-ступеневий оптичний стабілізатор зображення забезпечує плавне знімання без тремтіння, тоді як цифрова стабілізація відео гарантує надзвичайно плавне знімання відео навіть під час ходьби.
Потужний 4-ступеневий стабілізатор зображення
Оптичний стабілізатор зображення об’єктива та цифрова стабілізація відео дозволяють робити знімки без тремтіння.
Досліджуйте світ і знімайте фото та відео в нові динамічні й творчі способи за допомогою цього надширококутного об’єктива RF-S.
Надширококутні варіооб’єктиви для різноманітних кутів огляду
Захоплюйте більше деталей у кадрі, навіть коли ви не можете знімати з відстані, а також експериментуйте з переднім і заднім планами, масштабом і розміром. Робіть панорамні знімки зблизька чи здалеку, у приміщенні чи на вулиці.
Досліджуйте, експериментуйте та насолоджуйтеся надширокими можливостями творчого знімання
Відкрийте собі ракурси, про які ви навіть не підозрювали. Збільшення x0,5 дозволяє робити чудові знімки крупним планом (макрознімання), а комбіноване кільце управління об’єктивом і фокусування допомагає точно налаштувати зображення під час знімання.
Повний контроль та знімання з рук
Знімайте фото та відео в умовах слабкого освітлення і без штатива. 4-ступеневий оптичний стабілізатор зображення забезпечує плавне знімання без тремтіння, тоді як цифрова стабілізація відео гарантує надзвичайно плавне знімання відео навіть під час ходьби.
Потужний 4-ступеневий стабілізатор зображення
Оптичний стабілізатор зображення об’єктива та цифрова стабілізація відео дозволяють робити знімки без тремтіння.
Відгуки покупців про Об`єктив Canon RF 10-18mm F4.5-6.3 IS STM (6262C005)