Об`єктив Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM (3792C005)
Артикул: 460350
Арт. 460350
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 27.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип об'єктива - телеоб'єктив
/ Байонет (кріплення) - Canon RF
/ Фокусна відстань - 70 - 200 мм
/ Максимальна діафрагма - f/2.8
/ Мінімальна діафрагма - f/32
/ Конструкція (елементів/груп) - 17/13
/ Мінімальна дистанція фокусування - 0.7 м
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Об`єктив Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM (3792C005)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип об'єктива: | телеоб'єктив |
| Байонет (кріплення): | Canon RF |
| Фокусна відстань: | 70 - 200 мм |
| Максимальна діафрагма: | f/2.8 |
| Мінімальна діафрагма: | f/32 |
| Конструкція (елементів/груп): | 17/13 |
| Мінімальна дистанція фокусування: | 0.7 м |
| Кути огляду: | 34-12° |
| Кількість пелюсток діафрагми: | 9 |
| Система оптичної стабілізації: | є |
| Привід автофокусування: | є |
| Діаметр фільтра: | 77 мм |
| Габарити (діаметр/довжина): | 89.9 х 146 мм |
| Вага: | 1070 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Об`єктив Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM (3792C005)
Фотографуйте в будь-якому куточку світу з цим надкомпактним зум-телеоб’єктивом з діафрагмою F2.8 : надшвидке автофокусування, мінімальна відстань фокусування 0,7 метра і стабілізатор зображення з ефектом, еквівалентним 5 ступеням витримки, допоможуть створювати якісні зображення в будь-яких ситуаціях навіть при зйомці з рук .
Відгуки покупців про Об`єктив Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM (3792C005)