Об`єктив Nikon Z Nikkor 85mm F/1.8 S (JMA301DA)
Артикул: 460681
Арт. 460681
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип об'єктива - ширококутний
/ Байонет (кріплення) - Nikon Z
/ Фокусна відстань - 85 мм
/ Максимальна діафрагма - f/1.8
/ Мінімальна діафрагма - f/16
/ Конструкція (елементів/груп) - 12/8
/ Мінімальна дистанція фокусування - 0.8 м
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Об`єктив Nikon Z Nikkor 85mm F/1.8 S (JMA301DA)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип об'єктива: | ширококутний |
| Байонет (кріплення): | Nikon Z |
| Фокусна відстань: | 85 мм |
| Максимальна діафрагма: | f/1.8 |
| Мінімальна діафрагма: | f/16 |
| Конструкція (елементів/груп): | 12/8 |
| Мінімальна дистанція фокусування: | 0.8 м |
| Кути огляду: | 28.3° |
| Кількість пелюсток діафрагми: | 9 |
| Привід автофокусування: | є |
| Діаметр фільтра: | 67 мм |
| Габарити (діаметр/довжина): | 75 x 99 мм |
| Вага: | 470 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Об`єктив Nikon Z Nikkor 85mm F/1.8 S (JMA301DA)
Цей повнокадровий 85-міліметровий об’єктив для бездзеркальних фотокамер створює знімки вражаючої чіткості: від класичних портретів в портретної зйомки на тлі природи. Він відкриває нові можливості для відтворення деталей і відтінків, завдяки своїй удосконаленої оптичної продуктивності, яка навіть перевершує попередників, - об’єктиви з фіксованою фокусною відстанню і діафрагмою f/1,4.
Відгуки покупців про Об`єктив Nikon Z Nikkor 85mm F/1.8 S (JMA301DA)