Об`єктив Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX
Артикул: 105411
Арт. 105411
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип об'єктива - фікс
/ Байонет (кріплення) - Sony E
/ Фокусна відстань - 35 мм
/ Максимальна діафрагма - f/1.8
/ Мінімальна діафрагма - f/22
/ Конструкція (елементів/груп) - 6/8
/ Мінімальна дистанція фокусування - 0.3 м
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Об`єктив Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип об'єктива: | фікс |
| Байонет (кріплення): | Sony E |
| Фокусна відстань: | 35 мм |
| Максимальна діафрагма: | f/1.8 |
| Мінімальна діафрагма: | f/22 |
| Конструкція (елементів/груп): | 6/8 |
| Мінімальна дистанція фокусування: | 0.3 м |
| Максимальне збільшення: | 0.15 |
| Кути огляду: | 44° |
| Кількість пелюсток діафрагми: | 7 |
| Система оптичної стабілізації: | є |
| Привід автофокусування: | є |
| Ручне фокусування: | є |
| Внутрішнє фокусування: | є |
| Діаметр фільтра: | 49 мм |
| Габарити (діаметр/довжина): | 62.5 x 45 мм |
| Вага: | 155 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Об`єктив Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX
Об"єктив SEL35F18 із фіксованою фокальною відстанню, що добре підходить для ролі другого об"єктива, впорається з усіма ситуаціями, від вечірніх кадрів (із широкою максимальною діафрагмою) до портретів із відмінним дефокусуванням. У поєднанні з фотоапаратами Alpha E-mount від Sony об"єктиви APS-C E-mount забезпечують серйозні характеристики. Вбудований механізм оптичної стабілізації зображення Optical SteadyShot дозволяє записувати плавне фото- і відеозображення без розмиття під час зйомки з рук. На відміну від стандартних об"єктивів із багатокутною діафрагмою, цей об"єктив має круглу 7-пелюсткову діафрагму, яка забезпечує природніші заокруглені ефекти дефокусування або "боке". Асферичні елементи об"єктива зменшують рівень спотворення, а елементи зі скла наднизького розсіювання забезпечують відмінну контрастність, розподільчу здатність і точність передачі кольорів.
Відгуки покупців про Об`єктив Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX