Оптичні модулі

Обрано 23 товара
Швидка
відправка
12
гарантія
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10 (SFP+ to RJ-45, 10G)
2 844 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Модуль SFP MikroTik S-3553LC20D пара (1.25G Single Mode, LC, до 20км, підтримує DDM)
3 084 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 20 км (SFPd-1SM-1550nm-20SC) з функцією DDM
845 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
1 282 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
3 925 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
350 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
60
гарантія
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (LC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1)
1 849 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
10
10
Швидка
відправка
12
гарантія
OLT-трансівер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
2 764 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
6
6
Швидка
відправка
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 км (SFPd-1SM-1310nm-20SC) з функцією DDM
577 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
60
гарантія
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1)
2 145 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
10
10
Швидка
відправка
60
гарантія
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (LC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1)
1 589 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
10
10
Швидка
відправка
12
гарантія
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module 2-pack
721 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
24
гарантія
Модуль MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS
749 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
6
6
Швидка
відправка
Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1270nm 20 км (SFP+d-1SM-1270nm-20LC), одноволоконний
1 699 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
-15%
12
гарантія
Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
410 ₴ 348 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
60
гарантія
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (SC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD02F-1)
1 961 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
10
10
Швидка
відправка
Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1330nm 20 км (SFP+d-1SM-1330nm-20LC), одноволоконний
1 699 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Оптичні модулі: відгуки наших покупців
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05D
Женя
17.10.2022

Покупал по рекомендации, остался доволен. Стоимость тоже адекватная.