Оптичні витратні матеріали

Обрано 9 товарів
Швидка
відправка
Безкоштовна доставка
Патч-панель Abee оптична 12 портів LC, для встановлення у стійку, без перехідників та пігтейлів (OPP-LC12)
791 ₴
В наявності
Швидка
відправка
Безкоштовна доставка
Оптична сполучна муфта на 48 волокон (CLAb-4)
881 ₴
В наявності
Швидка
відправка
Безкоштовна доставка
Адаптер Abee FC/APC Simplex
28 ₴
В наявності
Швидка
відправка
Безкоштовна доставка
Патч-панель Abee оптична 24 порти LC, для установки в стійку, без перехідників та пігтейлів (OPP-LC24)
807 ₴
В наявності
Швидка
відправка
Безкоштовна доставка
Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
33 ₴
В наявності
Швидка
відправка
Безкоштовна доставка
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
22 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка
Адаптер Abee LC/APC Duplex
25 ₴ 22 ₴
Немає в наявності