Оптичні витратні матеріали

Обрано 11 товарів
Швидка
відправка
Оптичний пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5
22 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
Оптична сполучна муфта на 48 волокон (CLAb-4)
799 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
Патч-панель Abee оптична 12 портів LC, для встановлення у стійку, без перехідників та пігтейлів (OPP-LC12)
710 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
Патч-панель Abee оптична 24 порти LC, для встановлення в стійку, без перехідників і пігтейлів (OPP-LC24)
719 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
31 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
21 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
Адаптер Abee LC/APC Duplex
25 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Адаптер Abee FC/APC Simplex
26 ₴
Немає в наявності
3
4

Оптичні витратні матеріали : найдешевші

💲 Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A 21 ₴
💲 Оптичний пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5 22 ₴
💲 Адаптер Abee LC/APC Duplex 25 ₴
💲 Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A 31 ₴