Осушувач повітря Ariston Deos Evo 12 (3381570)
Артикул: 566578
Арт. 566578
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 900 ₴
Безкоштовна доставка
5
3
6
8 900 ₴
В наявності
8 900 ₴
В наявності
від 1 484 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Площа обслуговування - 35 м2
/ Показник вологовидалення - 12 л/добу
/ Ємність резервуару для води - 1.8 л
/ Принцип дії - конденсаційний
/ Спосіб встановлення - мобільний
/ Рівень шуму - 42 дБ
/ Керування - електронне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Осушувач повітря Ariston Deos Evo 12 (3381570)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Площа обслуговування: | 35 м2 |
| Показник вологовидалення: | 12 л/добу |
| Витрати повітря: | 110 м3/год |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Ємність резервуару для води: | 1.8 л |
| Принцип дії: | конденсаційний |
| Спосіб встановлення: | мобільний |
| Рівень шуму: | 42 дБ |
| Діапазон робочих температур: | +5 - +32 °С |
| Оснащення | |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є |
| Регулювання інтенсивності осушення: | є |
| Індикатор рівня води: | є |
| Наявність колес: | є |
| Датчики | |
| Датчик вологості: | є |
| Датчик забруднення фільтра: | відсутній |
| Датчик температури повітря: | відсутній |
| Керування | |
| Керування: | електронне |
| Пульт ДУ: | відсутній |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Режими роботи | |
| Автоматичний режим: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 42 x 32 x 21.5 см |
| Вага: | 11.3 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Осушувач повітря Ariston Deos Evo 12 (3381570)
Ariston Deos EVO 12 – сучасний побутовий осушувач з продуктивністю до 12 літрів на добу, рекомендований для приміщень до 35 м2.
Особливості:
Компактний та портативний – легкий при переміщенні.
Ефективне осушення навіть у холодну пору року завдяки антифриз-функції.
Надійна технологія компресора із низьким шумом роботи.
Мінімальна експлуатаційна складність – зрозумілий електронний дисплей.
Енергозбереження завдяки гігростату та автоматичному управлінню.
Екологічний фреон R290.
Особливості:
Компактний та портативний – легкий при переміщенні.
Ефективне осушення навіть у холодну пору року завдяки антифриз-функції.
Надійна технологія компресора із низьким шумом роботи.
Мінімальна експлуатаційна складність – зрозумілий електронний дисплей.
Енергозбереження завдяки гігростату та автоматичному управлінню.
Екологічний фреон R290.
Відгуки покупців про Осушувач повітря Ariston Deos Evo 12 (3381570)