Осушувач повітря Beurer LE 150 Black
Артикул: 604449
Арт. 604449
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
11 179 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
11 179 ₴
В наявності
11 179 ₴
В наявності
від 2 795 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Площа обслуговування - 30 м2
/ Показник вологовидалення - 12 л/добу
/ Ємність резервуару для води - 2 л
/ Принцип дії - конденсаційний
/ Спосіб встановлення - стаціонарний
/ Керування - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Осушувач повітря Beurer LE 150 Black
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Площа обслуговування: | 30 м2 |
| Показник вологовидалення: | 12 л/добу |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Ємність резервуару для води: | 2 л |
| Принцип дії: | конденсаційний |
| Спосіб встановлення: | стаціонарний |
| Тип хладогенту: | R290 |
| Оснащення | |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є |
| Наявність колес: | є |
| Датчики | |
| Датчик вологості: | відсутній |
| Датчик забруднення фільтра: | відсутній |
| Датчик температури повітря: | відсутній |
| Керування | |
| Керування: | сенсорне |
| Пульт ДУ: | відсутній |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Режими роботи | |
| Автоматичний режим: | є |
| Безперервний режим: | є |
| Нічний режим: | є |
| Режим вентилятора: | є |
| Сушіння одягу: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 25 х 22 х 45.5 см |
| Вага: | 10.13 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Осушувач повітря Beurer LE 150 Black
Осушувач повітря підтримує оптимальну вологість у приміщеннях до 30 м2. Видаляє до 12 літрів вологи щодня. Запобігає утворенню плісняви, конденсату та затхлого запаху. Підходить для віталень, ванних кімнат та підвалів.
Має функцію сушіння білизни для швидкого висихання одягу. Знімний резервуар на 2 л. Є захист від переливу та автоматичне вимкнення. Працює на екологічному холодоагенті R290.Має нічний режим для тихої роботи без підсвічування. Оснащений з`єднанням для зовнішнього дренажу конденсату, включаючи зручний шланг для відведення води.
Таймер налаштовується від 1 до 24 годин. Дві швидкості вентилятора та автоматичний режим підтримують бажаний рівень вологості. Зручна ручка, коліщатка і кабель довжиною 2,5 м для легкого переміщення
Має функцію сушіння білизни для швидкого висихання одягу. Знімний резервуар на 2 л. Є захист від переливу та автоматичне вимкнення. Працює на екологічному холодоагенті R290.Має нічний режим для тихої роботи без підсвічування. Оснащений з`єднанням для зовнішнього дренажу конденсату, включаючи зручний шланг для відведення води.
Таймер налаштовується від 1 до 24 годин. Дві швидкості вентилятора та автоматичний режим підтримують бажаний рівень вологості. Зручна ручка, коліщатка і кабель довжиною 2,5 м для легкого переміщення
Відгуки покупців про Осушувач повітря Beurer LE 150 Black