Перфоратор Bosch Professional GBH 220 SDS-plus (0.611.2A6.020)
Артикул: 597459
Арт. 597459
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 195 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
4 195 ₴
В наявності
4 195 ₴
В наявності
від 1 399 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 720 Вт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Перфоратор Bosch Professional GBH 220 SDS-plus (0.611.2A6.020)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Діапазон потужності: | 700-999 Вт |
| Потужність: | 720 Вт |
| Максимальна частота обертання: | 1300 об./хв. і більше |
| Частота обертів: | 2000 об./хв |
| Частота ударів: | 4800 уд./хв |
| Енергія удару: | 2 Дж |
| Тип патрона: | SDS Plus |
| Реверс: | є |
| Регулятор обертів: | є |
| Режим свердління: | є |
| Режим удар: | є |
| Режим удар+свердління: | є |
| Діаметр свердління (деревина): | н. д. |
| Діаметр свердління (сталь): | н. д. |
| Діаметр свердління (бетон): | 22 мм |
| Тип живлення: | мережа |
| Довжина/Висота: | н.д. |
| Вага: | 2,3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Перфоратор Bosch Professional GBH 220 SDS-plus (0.611.2A6.020)
GBH 220 Bosch Professional - мережевий перфоратор потужністю 720 Вт і силою удару в 2 Дж для ефективного свердління в бетоні.
Універсальність використання завдяки 3 режимам роботи: свердління з ударом, свердління і довбання.
Функція Vario-lock забезпечує оптимальне положення зубила при довбанні, а плавне регулювання швидкості дозволяє домогтися точності при свердлінні. Зручність у роботі забезпечується прорезиненою рукояткою, довгим шнуром в 4 метри, а також можливістю фіксації кнопки в робочому положенні для безперервної роботи.
Універсальність використання завдяки 3 режимам роботи: свердління з ударом, свердління і довбання.
Функція Vario-lock забезпечує оптимальне положення зубила при довбанні, а плавне регулювання швидкості дозволяє домогтися точності при свердлінні. Зручність у роботі забезпечується прорезиненою рукояткою, довгим шнуром в 4 метри, а також можливістю фіксації кнопки в робочому положенні для безперервної роботи.
Відгуки покупців про Перфоратор Bosch Professional GBH 220 SDS-plus (0.611.2A6.020)