Підставка для ноутбука GamePro CP627
Артикул: 535856
Арт. 535856
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - підставка для ноутбука
/ Максимальная диагональ устройства - 15.6"
/ Тип охолодження - активне
/ Кількість вентиляторів - 5
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Підставка для ноутбука GamePro CP627
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип: | підставка для ноутбука |
| Максимальная диагональ устройства: | 15.6" |
| Тип охолодження: | активне |
| Кількість вентиляторів: | 5 |
| Розміри вентилятора: | 125х125х15 мм |
| Швидкість обертання: | 1200 об/хв |
| Матеріал: | метал, пластик |
| Живлення: | від USB |
| Кількість виходів USB2.0: | 2 |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 250х360х28 мм |
| Вага: | 1000 г |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Підставка для ноутбука GamePro CP627
Охолоджувальна підставка GamePro – це потужна система охолодження з 5 вентиляторами, що обертаються із частотою 1000-1200 оборотів.
Залізна сітка + пластиковий матеріал основи міцний та ідеальний у продуктивності розсіювання тепла.
Вбудовані ніжки забезпечують розташування ноутбука під зручним кутом, а обмежувачі перешкоджають зісковзування.
Підсвічування робить підставку не тільки ефективним гаджетом, але й стильним аксесуаром для геймерів.
Завдяки підставці GamePro навіть тривалі ігрові баталії проходитимуть у зручності та без пошкодження та перегріву ноутбука. Нехай ваша гра проходить стильно та затишно.
Температура вашого ноутбука залишається під контролем 5 потужних вентиляторів – грайте в улюблені ігри ще довше.
У комплекті йде тримач для телефону, який можна легко встановити по обидва боки підставки для максимального комфорту у використанні.
Швидкість обертання вентиляторів з підсвічуванням можна відрегулювати або за бажанням відключити.
Завдяки обмежувачам ноутбук не зісковзуватиме, а за допомогою прогумованих ніжок можна зафіксувати висоту підставки.
Залізна сітка + пластиковий матеріал основи міцний та ідеальний у продуктивності розсіювання тепла.
Вбудовані ніжки забезпечують розташування ноутбука під зручним кутом, а обмежувачі перешкоджають зісковзування.
Підсвічування робить підставку не тільки ефективним гаджетом, але й стильним аксесуаром для геймерів.
Завдяки підставці GamePro навіть тривалі ігрові баталії проходитимуть у зручності та без пошкодження та перегріву ноутбука. Нехай ваша гра проходить стильно та затишно.
Температура вашого ноутбука залишається під контролем 5 потужних вентиляторів – грайте в улюблені ігри ще довше.
У комплекті йде тримач для телефону, який можна легко встановити по обидва боки підставки для максимального комфорту у використанні.
Швидкість обертання вентиляторів з підсвічуванням можна відрегулювати або за бажанням відключити.
Завдяки обмежувачам ноутбук не зісковзуватиме, а за допомогою прогумованих ніжок можна зафіксувати висоту підставки.
Відгуки покупців про Підставка для ноутбука GamePro CP627