Планшет Blackview Tab 13 6/128GB 4G Blue UA_
Артикул: 459028
Арт. 459028
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 10.1"
/ Оперативна пам'ять - 6 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 128 ГБ
/ Основна камера - 13+2 Мп
/ Батарея - 7280 mAh
/ Кількість SIM-карт - 1
/ Встановлена ОС - Android 12.0
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Планшет Blackview Tab 13 6/128GB 4G Blue UA_
| Екран | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920 x 1200 |
| Тип матриці: | IPS |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 ГБ |
| Підтримка SD-карти: | до 1 ТБ |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Helio G85 |
| Частота: | 2 ГГц |
| Кількість ядер: | 8 |
| Графічний процесор: | ARM Mali-G52 |
| Камера | |
| Основна камера: | 13+2 Мп |
| Фронтальна камера: | 8 Мп |
| Бездротовий зв'язок | |
| Навігаційна система: | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Стандарти зв'язку: | 4G (LTE) |
| Наяність NFC: | без NFC |
| Роз'єми | |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм: | без роз'єму 3.5 мм |
| Акумулятор і заряджання | |
| Батарея: | 7280 mAh |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 1 |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 12.0 |
| Корпус | |
| Розмір (ВхШхГ): | 238.8 х 157.6 х 7.7 мм |
| Вага: | 450 г |
| Колір: | Блакитний |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність клавіатури: | без клавіатури |
| Наявність стілусу: | без стілусу |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Планшет Blackview Tab 13 6/128GB 4G Blue UA_
Миттєва продуктивність
Нескінченні розваги
Blackview Tab 13 підтримує розширення оперативної пам’яті до 6 ГБ, сертифікацію TUV Rheinland для низького рівня синього світла, режим ПК, SIMO Internet, до 1080 годин у режимі очікування від батареї та до 1 ТБ сховища TF для неперевершеної роботи та ігор.
Нескінченні розваги
Blackview Tab 13 підтримує розширення оперативної пам’яті до 6 ГБ, сертифікацію TUV Rheinland для низького рівня синього світла, режим ПК, SIMO Internet, до 1080 годин у режимі очікування від батареї та до 1 ТБ сховища TF для неперевершеної роботи та ігор.
Відео
Відгуки покупців про Планшет Blackview Tab 13 6/128GB 4G Blue UA_
Хіти продажівДивитися все