Планшет Doogee T36 8/256Gb Blue
Артикул: 551834
Арт. 551834
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Колір:
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 12.0"
/ Оперативна пам'ять - 8 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Основна камера - 13 Мп
/ Батарея - 8800 mAh
/ Кількість SIM-карт - 2
/ Встановлена ОС - Android 15.0
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Планшет Doogee T36 8/256Gb Blue
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Doogee T36 |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 12.0" |
| Роздільна здатність екрану: | 2000 х 1200 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD-карти: | до 2 ТБ |
| Процесор | |
| Процесор: | Unisoc Tiger T620 |
| Частота: | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер: | 8 |
| Графічний процесор: | ARM Mali-G57 |
| Камера | |
| Основна камера: | 13 Мп |
| Фронтальна камера: | 8 Мп |
| Безпека | |
| Розблокування по обличчю: | є |
| Бездротовий зв'язок | |
| Навігаційна система: | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Стандарти зв'язку: | 4G (LTE) |
| Наяність NFC: | без NFC |
| Роз'єми | |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм: | з роз'ємом 3.5 мм |
| Акумулятор і заряджання | |
| Батарея: | 8800 mAh |
| Швидка зарядка: | відсутня |
| Потужність заряджання: | 10 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 15.0 |
| Корпус | |
| Розмір (ВхШхГ): | 281.6 x177 x 7.9 мм |
| Вага: | 610 г |
| Колір: | Блакитний |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність клавіатури: | без клавіатури |
| Наявність стілусу: | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла: | без чохла / скла |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Планшет Doogee T36 8/256Gb Blue
DOOGEE T36 – новий потужний та стильний планшет для будь-яких завдань. Планшет працює на Android 15, що забезпечує швидку, плавну та безпечну роботу.
Планшет оснащений 12-дюймовим FHD+ дисплеєм з технологією EyeComfort, що забезпечує комфортний перегляд без навантаження на очі, а підтримка WideVine L1 дозволяє насолоджуватись відео у високій якості.
Восьмиядерний процесор Unisoc T620, 8 ГБ оперативної пам'яті (з можливістю розширення до 20 ГБ) та 256 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують високу продуктивність та роблять DOOGEE T36 ідеальним для багатозадачності.
Основна камера на 13 МП та передня на 8 МП забезпечують чіткі фото та відеодзвінки.
Потужний акумулятор на 8800 мАг гарантує тривалу автономну роботу, а підтримка OTG дозволяє використовувати планшет для заряджання інших пристроїв.
Подвійні динаміки з ефектом занурення дарують відмінний звук, а наявність двох слотів для SIM-карт, роз'єму 3,5 мм, та розблокування по обличчю роблять його універсальним рішенням для роботи та розваг.
Планшет оснащений 12-дюймовим FHD+ дисплеєм з технологією EyeComfort, що забезпечує комфортний перегляд без навантаження на очі, а підтримка WideVine L1 дозволяє насолоджуватись відео у високій якості.
Восьмиядерний процесор Unisoc T620, 8 ГБ оперативної пам'яті (з можливістю розширення до 20 ГБ) та 256 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують високу продуктивність та роблять DOOGEE T36 ідеальним для багатозадачності.
Основна камера на 13 МП та передня на 8 МП забезпечують чіткі фото та відеодзвінки.
Потужний акумулятор на 8800 мАг гарантує тривалу автономну роботу, а підтримка OTG дозволяє використовувати планшет для заряджання інших пристроїв.
Подвійні динаміки з ефектом занурення дарують відмінний звук, а наявність двох слотів для SIM-карт, роз'єму 3,5 мм, та розблокування по обличчю роблять його універсальним рішенням для роботи та розваг.
Відгуки покупців про Планшет Doogee T36 8/256Gb Blue
Хіти продажівДивитися все