Планшет Doogee Tab T10 8/128 Silver
Артикул: 598612
Арт. 598612
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 10.1"
/ Оперативна пам'ять - 8 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 128 ГБ
/ Основна камера - 13 Мп
/ Батарея - 8300 mAh
/ Кількість SIM-карт - 2
/ Встановлена ОС - Android 12.0
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Планшет Doogee Tab T10 8/128 Silver
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Стан: | новий |
| Серія | |
| Серія: | Doogee T10 |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920 x 1200 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 ГБ |
| Підтримка SD-карти: | до 1 ТБ |
| Процесор | |
| Процесор: | Unisoc Tiger T606 |
| Частота: | 2 x 1.6 ГГц + 6 x 1.6 ГГц |
| Кількість ядер: | 8 |
| Графічний процесор: | ARM Mali-G57 MP1 |
| Камера | |
| Основна камера: | 13 Мп |
| Фронтальна камера: | 8 Мп |
| Бездротовий зв'язок | |
| Навігаційна система: | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Стандарти зв'язку: | 4G (LTE) |
| Наяність NFC: | без NFC |
| Роз'єми | |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм: | з роз'ємом 3.5 мм |
| Акумулятор і заряджання | |
| Батарея: | 8300 mAh |
| Швидка зарядка: | є |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 12.0 |
| Корпус | |
| Розмір (ВхШхГ): | 242.3 x 161.1 x 8.4 мм |
| Вага: | 567 г |
| Колір: | Сріблястий |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність клавіатури: | без клавіатури |
| Наявність стілусу: | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла: | чохол + захисна плівка |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Планшет Doogee Tab T10 8/128 Silver
Планшет T10 - це стильний пристрій з 10.1-дюймовим IPS LCD дисплеєм роздільною здатністю 1200x1920 пікселів. Працює на Android 12 та оснащений чіпсетом Unisoc T606. Планшет має 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, яку можна розширити.
Відео
Відгуки покупців про Планшет Doogee Tab T10 8/128 Silver
Хіти продажівДивитися все