Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green
Артикул: 607734
Арт. 607734
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 244 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
8
8
10
6 244 ₴
В наявності
6 244 ₴
В наявності
від 625 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 8.68"
/ Оперативна пам'ять - 4 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 128 ГБ
/ Основна камера - 13 Мп
/ Батарея - 6050 mAh
/ Кількість SIM-карт - 2
/ Встановлена ОС - Android 14.0
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Стан: | новий |
| Серія | |
| Серія: | Oscal Pad 5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 8.68" |
| Роздільна здатність екрану: | 1340 x 800 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 ГБ |
| Підтримка SD-карти: | до 1 ТБ |
| Процесор | |
| Процесор: | Unisoc Tiger T606 |
| Частота: | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер: | 8 |
| Графічний процесор: | Немає даних |
| Камера | |
| Основна камера: | 13 Мп |
| Фронтальна камера: | 8 Мп |
| Бездротовий зв'язок | |
| Навігаційна система: | відсутня |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Стандарти зв'язку: | 4G (LTE) |
| Наяність NFC: | без NFC |
| Роз'єми | |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм: | з роз'ємом 3.5 мм |
| Акумулятор і заряджання | |
| Батарея: | 6050 mAh |
| Швидка зарядка: | відсутня |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 14.0 |
| Корпус | |
| Розмір (ВхШхГ): | 211.7 x 124.4 x 8.4 мм |
| Вага: | 342 г |
| Колір: | Світло-зелений |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність клавіатури: | без клавіатури |
| Наявність стілусу: | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла: | без чохла / скла |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green
Компактність та свіжий дизайн
Oscal Pad 5 — це ультракомпактний 8.68-дюймовий планшет, створений для тих, хто постійно в русі. Завдяки товщині всього 8.4 мм та легкій вазі (342 г), він легко поміщається в будь-яку сумку чи рюкзак. Яскравий колір Fresh Green виділяє пристрій серед нудних сірих гаджетів, а якісний IPS-дисплей з роздільною здатністю 1340x800 гарантує соковиту картинку під час перегляду відео, читання чи ігор.
Технологія розширення пам`яті та Android 14
Планшет працює на базі найсвіжішої операційної системи Android 14, що забезпечує максимальну безпеку та зручність інтерфейсу. За продуктивність відповідає 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606. Завдяки технології розширення оперативної пам`яті, базові 4 ГБ можна програмно збільшити ще на 8 ГБ (у сумі 12 ГБ ОЗП), що забезпечує ідеальну плавність у багатозадачному режимі. Вбудовані 128 ГБ пам`яті легко розширюються картою microSD до 1 ТБ.
Завжди на зв`язку
Oscal Pad 5 оснащений слотом для двох Nano-SIM карт із підтримкою 4G (LTE), тому ви матимете швидкий інтернет навіть там, де немає Wi-Fi. Акумулятор ємністю 6050 мАг забезпечує тривалу автономність для роботи чи розваг протягом усього дня. Для фото та відеодзвінків передбачена 13-мегапіксельна основна та 8-мегапіксельна фронтальна камери.
Oscal Pad 5 — це ультракомпактний 8.68-дюймовий планшет, створений для тих, хто постійно в русі. Завдяки товщині всього 8.4 мм та легкій вазі (342 г), він легко поміщається в будь-яку сумку чи рюкзак. Яскравий колір Fresh Green виділяє пристрій серед нудних сірих гаджетів, а якісний IPS-дисплей з роздільною здатністю 1340x800 гарантує соковиту картинку під час перегляду відео, читання чи ігор.
Технологія розширення пам`яті та Android 14
Планшет працює на базі найсвіжішої операційної системи Android 14, що забезпечує максимальну безпеку та зручність інтерфейсу. За продуктивність відповідає 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606. Завдяки технології розширення оперативної пам`яті, базові 4 ГБ можна програмно збільшити ще на 8 ГБ (у сумі 12 ГБ ОЗП), що забезпечує ідеальну плавність у багатозадачному режимі. Вбудовані 128 ГБ пам`яті легко розширюються картою microSD до 1 ТБ.
Завжди на зв`язку
Oscal Pad 5 оснащений слотом для двох Nano-SIM карт із підтримкою 4G (LTE), тому ви матимете швидкий інтернет навіть там, де немає Wi-Fi. Акумулятор ємністю 6050 мАг забезпечує тривалу автономність для роботи чи розваг протягом усього дня. Для фото та відеодзвінків передбачена 13-мегапіксельна основна та 8-мегапіксельна фронтальна камери.
Відгуки покупців про Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green