Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey_ОЕМ
Артикул: 599590
Арт. 599590
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
3 594 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
8
8
10
3 594 ₴
В наявності
3 594 ₴
В наявності
від 360 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 10.1"
/ Оперативна пам'ять - 3 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 64 ГБ
/ Основна камера - 5 Мп
/ Батарея - 6580 mAh
/ Кількість SIM-карт - без SIM-карти
/ Встановлена ОС - Android 12.0
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey_ОЕМ
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Стан: | новий |
| Серія | |
| Серія: | Oscal Pad 60 |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану: | 1280 x 800 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 3 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 64 ГБ |
| Підтримка SD-карти: | до 1 ТБ |
| Процесор | |
| Процесор: | Rockchip RK3326S |
| Частота: | 1.5 ГГц |
| Кількість ядер: | 4 |
| Графічний процесор: | ARM Mali-G31 MP2 |
| Камера | |
| Основна камера: | 5 Мп |
| Фронтальна камера: | 2 Мп |
| Бездротовий зв'язок | |
| Навігаційна система: | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.1 |
| Наяність NFC: | без NFC |
| Роз'єми | |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм: | з роз'ємом 3.5 мм |
| Акумулятор і заряджання | |
| Батарея: | 6580 mAh |
| Швидка зарядка: | відсутня |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | без SIM-карти |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 12.0 |
| Корпус | |
| Розмір (ВхШхГ): | 246.5 x 163 x 9.9 мм |
| Вага: | 537 г |
| Колір: | Сірий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність клавіатури: | без клавіатури |
| Наявність стілусу: | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла: | чохол + захисне скло |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey_ОЕМ
Нове визначення елегантності з футуристичним дизайном
Pad 60 покликаний стати втіленням елегантності: закруглені кути ідеально поєднуються з тонкою симетричною рамою, а задня кришка з напиленням і шовкографічним логотипом. Тонкий як бритва і легкий, ви можете тримати його в одній руці або запакувати в сумку, щоб брати з собою будь-куди.
Пориньте у бачення і приєднуйтесь до нескінченних веселощів
Pad 60 оснащений широким 10,1-дюймовим HD+ дисплеєм, що відображає реалістичний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами. Чи то читання, перегляд фільмів чи проведення онлайн-конференцій чи занять, Pad 60 завжди задовольнить вашу пристрасть.
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S
Просто дайте волю своїй пристрасті завдяки чудовій продуктивності
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S забезпечує підвищену продуктивність під час перегляду фільмів, невимушеної гри або помірної багатозадачності, повністю задовольняючи ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах.
Pad 60 покликаний стати втіленням елегантності: закруглені кути ідеально поєднуються з тонкою симетричною рамою, а задня кришка з напиленням і шовкографічним логотипом. Тонкий як бритва і легкий, ви можете тримати його в одній руці або запакувати в сумку, щоб брати з собою будь-куди.
Пориньте у бачення і приєднуйтесь до нескінченних веселощів
Pad 60 оснащений широким 10,1-дюймовим HD+ дисплеєм, що відображає реалістичний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами. Чи то читання, перегляд фільмів чи проведення онлайн-конференцій чи занять, Pad 60 завжди задовольнить вашу пристрасть.
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S
Просто дайте волю своїй пристрасті завдяки чудовій продуктивності
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S забезпечує підвищену продуктивність під час перегляду фільмів, невимушеної гри або помірної багатозадачності, повністю задовольняючи ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах.
Відгуки покупців про Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey_ОЕМ