Посудомийна машина Electrolux ESA47210SW
Артикул: 600687
Арт. 600687
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
19 799 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
19 799 ₴
В наявності
19 799 ₴
В наявності
від 3 300 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Вид - повногабаритна
/ Кількість комплектів посуду - 13 комплектів
/ Кількість програм миття - 8 програм
/ Кількість кошиків - 3 кошика
/ Клас енергоспоживання - E
/ Рівень шуму - 44 дБ
/ Ширина - 59.8 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Посудомийна машина Electrolux ESA47210SW
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | окремовстановлювана |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | повногабаритна |
| Кількість комплектів посуду: | 13 комплектів |
| Кількість програм миття: | 8 програм |
| Наявність дисплея: | LED-індикація |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 3 кошика |
| Функції | |
| Таймер відкладення старту: | є |
| Індикація | |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Технічні характеристики | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип сушіння: | повітряний потік |
| Рівень шуму: | 44 дБ |
| Особливості | |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Програми | |
| Швидка мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | 160 хв, 90 хв, ECO, швидка 30 хв, полоскання без зливу |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий |
| Ширина: | 59.8 см |
| Глибина: | 62.2 см |
| Висота: | 85 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Посудомийна машина Electrolux ESA47210SW
Втричі найкраще сушіння з AirDry.
Нова технологія AirDry використовує природний потік повітря для сушіння в кінці циклу, забезпечуючи до трьох разів більш високу ефективність порівняно із системами із закритими дверцятами. Дверцята відкриваються на 10 см в кінці циклу, забезпечуючи циркуляцію повітря для неперевершених результатів сушіння.
Кошик QuickLift змінює висоту, полегшуючи вивантаження посуду.
Незалежно від того, чи ви завантажуєте посуд або вивантажуєте його, кошик QuickLift додасть процесу комфорту. Навіть якщо кошик повністю завантажений габаритним посудом, система QuickLift дозволить вам підібрати зручну висоту для доступу до неї.
Швидко та ефективно.
Коли у вас є трохи посуду, наша швидка 30-хвилинна програма пропонує ідеальне рішення. І це без загрози результатам. Для ідеального результату миття – швидко.
З машинним доглядом ви отримаєте найкращий результат.
Подбайте про ефективну безперебійну роботу посудомийної машини в режимі Машинний догляд. Спеціально розроблена програма і детергент усувають вапняний наліт і жири, що накопичилися, щоб ви могли ще довше насолоджуватися бездоганно чистим посудом.
AutoSense, інтелектуальний вибір.
Встановлюйте цикл миття посуду, який повністю налаштований до ваших потреб, щоразу завдяки програмі AutoSense. Інтелектуальні датчики автоматично регулюють час, температуру та витрату води залежно від рівня забруднення кожного завантаження. Ефективне миття для найкращих результатів.
Нова технологія AirDry використовує природний потік повітря для сушіння в кінці циклу, забезпечуючи до трьох разів більш високу ефективність порівняно із системами із закритими дверцятами. Дверцята відкриваються на 10 см в кінці циклу, забезпечуючи циркуляцію повітря для неперевершених результатів сушіння.
Кошик QuickLift змінює висоту, полегшуючи вивантаження посуду.
Незалежно від того, чи ви завантажуєте посуд або вивантажуєте його, кошик QuickLift додасть процесу комфорту. Навіть якщо кошик повністю завантажений габаритним посудом, система QuickLift дозволить вам підібрати зручну висоту для доступу до неї.
Швидко та ефективно.
Коли у вас є трохи посуду, наша швидка 30-хвилинна програма пропонує ідеальне рішення. І це без загрози результатам. Для ідеального результату миття – швидко.
З машинним доглядом ви отримаєте найкращий результат.
Подбайте про ефективну безперебійну роботу посудомийної машини в режимі Машинний догляд. Спеціально розроблена програма і детергент усувають вапняний наліт і жири, що накопичилися, щоб ви могли ще довше насолоджуватися бездоганно чистим посудом.
AutoSense, інтелектуальний вибір.
Встановлюйте цикл миття посуду, який повністю налаштований до ваших потреб, щоразу завдяки програмі AutoSense. Інтелектуальні датчики автоматично регулюють час, температуру та витрату води залежно від рівня забруднення кожного завантаження. Ефективне миття для найкращих результатів.
Відгуки покупців про Посудомийна машина Electrolux ESA47210SW