Посудомийна машина Whirlpool W7I HT58 T
Артикул: 495637
Арт. 495637
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
23 999 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
23 999 ₴
В наявності
23 999 ₴
В наявності
від 8 000 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Вид - повногабаритна
/ Кількість комплектів посуду - 15 комплектів
/ Кількість програм миття - 10 програм
/ Клас енергоспоживання - A++
/ Тип сушіння - конденсаційна
/ Ширина - 59.8 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Посудомийна машина Whirlpool W7I HT58 T
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | вбудовані |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | повногабаритна |
| Кількість комплектів посуду: | 15 комплектів |
| Кількість програм миття: | 10 програм |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | сенсорне |
| Кількість кошиків: | 3 |
| Технічні характеристики | |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік: | 690 Вт за цикл / 193 кВт за рік |
| Індикація | |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Функції | |
| Таймер відстрочки старту: | є |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | є |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
| Безпека | |
| Захист від протікання: | є |
| Особливості | |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Самоочисна система фільтрації: | є |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Підсвічування камери: | є |
| Програми | |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | делікатна, нічна, попереднє ополіскування, скло, гігієнічна, щоденна, замочування |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 60-60.8 х 82-90 х 56 см |
| Колір: | бежевий |
| Ширина: | 59.8 см |
| Глибина: | 55.5 см |
| Висота: | 82 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Посудомийна машина Whirlpool W7I HT58 T
Більше простору для будь-якого посуду, менше турбот для вас!
Ті самі розміри зовні, нові можливості всередині - завдяки камері MaxiSpace. Збільшена внутрішня камера забезпечує +10% додаткового простору, що дає змогу завантажити навіть тарілки для піци діаметром до 32 см у нижній кошик і десертні тарілки до 19 см у середній. Чудова можливість завантажити весь посуд за один підхід, уникаючи додаткового та ручного миття, а також надмірного споживання енергії.
Насолоджуйтеся бездоганною чистотою без необхідності попередньо мити посуд
Потужні струмені води системи PowerClean Pro ефективно видаляють найстійкіші забруднення для ідеально чистого посуду.
Природне сушіння та економія електроенергії
Наприкінці циклу система NaturalDry автоматично відчиняє дверцята посудомийної машини, забезпечуючи природну циркуляцію повітря всередині камери та рівномірне сушіння посуду. Чудова чистота та значна економія електроенергії: до 70% кращі результати та до 15% менше енерговитрат.
Сила інтелекту для видатних результатів та економії ресурсів
Завдяки інтелектуальній технології 6TH SENSE посудомийна машина визначає об’єм завантаження та рівень забруднення, а також адаптує параметри циклу та програми для максимальної економії ресурсів.
Ті самі розміри зовні, нові можливості всередині - завдяки камері MaxiSpace. Збільшена внутрішня камера забезпечує +10% додаткового простору, що дає змогу завантажити навіть тарілки для піци діаметром до 32 см у нижній кошик і десертні тарілки до 19 см у середній. Чудова можливість завантажити весь посуд за один підхід, уникаючи додаткового та ручного миття, а також надмірного споживання енергії.
Насолоджуйтеся бездоганною чистотою без необхідності попередньо мити посуд
Потужні струмені води системи PowerClean Pro ефективно видаляють найстійкіші забруднення для ідеально чистого посуду.
Природне сушіння та економія електроенергії
Наприкінці циклу система NaturalDry автоматично відчиняє дверцята посудомийної машини, забезпечуючи природну циркуляцію повітря всередині камери та рівномірне сушіння посуду. Чудова чистота та значна економія електроенергії: до 70% кращі результати та до 15% менше енерговитрат.
Сила інтелекту для видатних результатів та економії ресурсів
Завдяки інтелектуальній технології 6TH SENSE посудомийна машина визначає об’єм завантаження та рівень забруднення, а також адаптує параметри циклу та програми для максимальної економії ресурсів.
Відгуки покупців про Посудомийна машина Whirlpool W7I HT58 T