Прилад для укладання волосся Rotex RHC350-C
Артикул: 244908
Арт. 244908
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
829 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
829 ₴
В наявності
829 ₴
В наявності
від 277 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Кількість температурних режимів - 23 режими
/ Робоча температура - 100-210°C
/ Покриття пластин - кераміка
/ Ширина пластин - 27 мм
/ Іонізація - без іонізації
/ Чохол - без чохла
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Прилад для укладання волосся Rotex RHC350-C
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | випрямляч для волосся |
| Живлення | |
| Живлення: | мережа |
| Характеристики роботи | |
| Кількість температурних режимів: | 23 режими |
| Робоча температура: | 100-210°C |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 45 Вт |
| Покриття пластин: | кераміка |
| Ширина пластин: | 27 мм |
| Оснащення | |
| Дисплей / Індикація температури: | є |
| Обертаючий шнур: | є |
| Регулювання температури: | є |
| Захист від перегріву: | відсутній |
| Функції та особливості | |
| Іонізація: | без іонізації |
| Плаваючі пластини: | відсутні |
| Холодне обдування: | відсутнє |
| Обертання насадки: | відсутнє |
| Аксесуари у комплекті | |
| Чохол: | без чохла |
| Фізичні характеристики | |
| Довжина шнура: | 1.78 м |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Прилад для укладання волосся Rotex RHC350-C
Керамічне покриття нагрівальних пластин.
Ергономічний дизайн корпусу для комфортного використання.
Вмикач ON/OFF.
LCD дисплей індикації температури.
Регулювання температури нагріву від 100°С до 210°С (з кроком 5°С).
Система фіксації пластин.
Ергономічний дизайн корпусу для комфортного використання.
Вмикач ON/OFF.
LCD дисплей індикації температури.
Регулювання температури нагріву від 100°С до 210°С (з кроком 5°С).
Система фіксації пластин.
Відгуки покупців про Прилад для укладання волосся Rotex RHC350-C