Проєктор BenQ MH733 (9H.JGT77.13E)
Артикул: 300109
Арт. 300109
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - DLP
/ Діагональ екрану - 0.76-7.62 м
/ Співвідношення сторін зображення - 16:9
/ Роздільна здатність - 1920х1080
/ Яскравість - 4000 лм
/ Контрасність - 16000:1
/ Мінімальна фокусна відстань - 16.88 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор BenQ MH733 (9H.JGT77.13E)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | DLP |
| Діагональ екрану: | 0.76-7.62 м |
| Співвідношення сторін зображення: | 16:9 |
| Роздільна здатність: | 1920х1080 |
| Максимальна роздільна здатність: | 1920х1200 |
| Яскравість: | 4000 лм |
| Контрасність: | 16000:1 |
| Мінімальна фокусна відстань: | 16.88 мм |
| Максимальна фокусна відстань: | 21.88 мм |
| Кількість ламп: | 1 |
| Потужність лампи: | 240 Вт |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 2 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 2 |
| VGA: | є |
| Кількість VGA: | 2 |
| Ethernet: | є |
| Особливості | |
| Підтримка 3D: | є |
| Пульт ДК: | є |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 10 Вт |
| Енергоспоживання: | 320 Вт |
| Рівень шуму: | 33 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 296х120х221 мм |
| Вага: | 2.5 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор BenQ MH733 (9H.JGT77.13E)
Чудова якість зображення
Яскраве чітке зображення в добре освітлених конференц-залах середніх розмірів
Яскравість 4000 люменів гарантує комфортне проведення презентацій в щодо великих приміщеннях з яскравим освітленням, що вміщають до 40 чоловік, не перешкоджаючи дискусій, створення заміток і розвитку співпраці. Висока яскравість покращує перенесення кольорів і підвищує якість зображень і відео, збільшуючи насиченість тексту і дрібних деталей, що дозволяє чітко бачити вміст слайдів навіть з найдальших місць в залі.
Висока контрастність для чіткості тексту
Завдяки високим показникам контрастності і коефіцієнта корисної наповнення зображення, проєктори BenQ забезпечують максимальну точність передачі чорного кольору і відмінну читаність тексту з точним відображенням кожного символу, графіка і схеми. Високий коефіцієнт заповнення збільшує чіткість чорно-білих і кольорових зображень і сприяють зниженню напруги очей користувачів, що дозволяє їм уважно стежити за ходом презентації.
Дозвіл Full HD 1080p для чіткого зображення
Дозвіл Full HD 1080p збільшує ефективність професійних презентацій. Двомегапіксельну високий дозвіл забезпечує відмінну читаність і високу деталізацію зображення, а також дає можливість використання додаткових засобів для демонстрації розширеного контенту.
Яскраве чітке зображення в добре освітлених конференц-залах середніх розмірів
Яскравість 4000 люменів гарантує комфортне проведення презентацій в щодо великих приміщеннях з яскравим освітленням, що вміщають до 40 чоловік, не перешкоджаючи дискусій, створення заміток і розвитку співпраці. Висока яскравість покращує перенесення кольорів і підвищує якість зображень і відео, збільшуючи насиченість тексту і дрібних деталей, що дозволяє чітко бачити вміст слайдів навіть з найдальших місць в залі.
Висока контрастність для чіткості тексту
Завдяки високим показникам контрастності і коефіцієнта корисної наповнення зображення, проєктори BenQ забезпечують максимальну точність передачі чорного кольору і відмінну читаність тексту з точним відображенням кожного символу, графіка і схеми. Високий коефіцієнт заповнення збільшує чіткість чорно-білих і кольорових зображень і сприяють зниженню напруги очей користувачів, що дозволяє їм уважно стежити за ходом презентації.
Дозвіл Full HD 1080p для чіткого зображення
Дозвіл Full HD 1080p збільшує ефективність професійних презентацій. Двомегапіксельну високий дозвіл забезпечує відмінну читаність і високу деталізацію зображення, а також дає можливість використання додаткових засобів для демонстрації розширеного контенту.
Відгуки покупців про Проєктор BenQ MH733 (9H.JGT77.13E)