Проєктор Epson EB-695Wi (V11H740040)
Артикул: 293475
Арт. 293475
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - LCD
/ Діагональ екрану - 1.5-2.54 м
/ Співвідношення сторін зображення - 4:3, 16:9, 16:10
/ Роздільна здатність - 1280х800
/ Яскравість - 3500 лм
/ Контрасність - 14000:1
/ Мінімальна фокусна відстань - 3.7 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор Epson EB-695Wi (V11H740040)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | LCD |
| Діагональ екрану: | 1.5-2.54 м |
| Співвідношення сторін зображення: | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Роздільна здатність: | 1280х800 |
| Максимальна роздільна здатність: | 1680x1050 |
| Яскравість: | 3500 лм |
| Контрасність: | 14000:1 |
| Мінімальна фокусна відстань: | 3.7 мм |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | UHE |
| Потужність лампи: | 250 Вт |
| Операційна система: | без ОС |
| Джерело живлення: | мережа |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 2 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 3 |
| VGA: | є |
| Кількість VGA: | 2 |
| Ethernet: | є |
| Аудіороз'єм 3.5 мм: | є |
| RS-232: | є |
| Композитний RCA: | є |
| Особливості | |
| Пульт ДК: | є |
| Вбудовані динаміки: | є |
| Корекція спотворення: | є |
| Призначення | |
| Призначення: | для роботи та освіти |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | проєктор, пульт керування, документація, інтерактивні ручки |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 16 Вт |
| Рівень шуму: | 30 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 367х187х400 мм |
| Вага: | 5.8 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор Epson EB-695Wi (V11H740040)
Освітній процес стає цікавим і захоплюючим завдяки проєктору Epson EB-695Wi з вдосконаленими інтерактивними стилусами, дозволом HD-Ready і масштабується екраном до 100 дюймів.
Проєктор відкриває широкі можливості для інтерактивного навчання завдяки підтримці двох стилусів. Epson EB-695Wi з яскравістю 3500 лм і роздільною здатністю WXGA забезпечить велике зображення зблизька без тіней і відблисків. Учні оцінять чітке зображення, яке буде транслювати цей проєктор, що володіє контрастністю 14 000:1 і HDMI входом.
Проєктор відкриває широкі можливості для інтерактивного навчання завдяки підтримці двох стилусів. Epson EB-695Wi з яскравістю 3500 лм і роздільною здатністю WXGA забезпечить велике зображення зблизька без тіней і відблисків. Учні оцінять чітке зображення, яке буде транслювати цей проєктор, що володіє контрастністю 14 000:1 і HDMI входом.
Відгуки покупців про Проєктор Epson EB-695Wi (V11H740040)