Проєктор Epson EF-22N (V11HB38440)
Артикул: 586506
Арт. 586506
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - DLP
/ Співвідношення сторін зображення - 16:9
/ Роздільна здатність - 1920х1200
/ Яскравість - 1000 лм
/ Контрасність - 5000000:1
/ Кількість ламп - 1
/ Джерело світла - LED
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор Epson EF-22N (V11HB38440)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | DLP |
| Співвідношення сторін зображення: | 16:9 |
| Роздільна здатність: | 1920х1200 |
| Максимальна роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Яскравість: | 1000 лм |
| Контрасність: | 5000000:1 |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | LED |
| Коефіцієнт проекції: | 1.2:1 |
| Операційна система: | без ОС |
| Джерело живлення: | мережа |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Бездротові можливості: | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версія Bluetooth: | 5.0 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 1 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 1 |
| Аудіороз'єм 3.5 мм: | є |
| Особливості | |
| Підтримка 3D: | є |
| Пульт ДК: | є |
| Підтримка HDR: | є |
| Зворотна проєкція: | є |
| Вбудовані динаміки: | є |
| Цифрове масштабування: | є |
| Корекція спотворення: | є |
| Призначення | |
| Призначення: | для домашнього кінотеатру |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 5 Вт |
| Енергоспоживання: | 105 Вт |
| Рівень шуму: | 22 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 190х230х190 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор Epson EF-22N (V11HB38440)
Компактний смарт-лазерний проєктор-телевізор
Перетворіть перегляд фільмів, ігор чи спортивних подій на справжнє кіно-шоу з екраном до 150 дюймів у вашій оселі.
Інтелектуальні розваги вдома
Більше ніж 400 000 фільмів і серіалів в одному місці. Завдяки Google TV улюблений контент з різних застосунків та підписок зібраний і впорядкований саме для вас.
Довговічність на роки
Лазерне джерело світла забезпечує до 10 років безперервних розваг, без необхідності частої заміни.
Яскраве та реалістичне зображення
Технологія Epson 3LCD дарує насичені кольори та втричі яскравішу картинку, ніж аналогічні 1-чипові DLP-проєктори.
Максимальна зручність
Просто підключіть і насолоджуйтеся. Швидкий доступ до улюблених розваг вдома чи навіть у подорожі.
Перетворіть перегляд фільмів, ігор чи спортивних подій на справжнє кіно-шоу з екраном до 150 дюймів у вашій оселі.
Інтелектуальні розваги вдома
Більше ніж 400 000 фільмів і серіалів в одному місці. Завдяки Google TV улюблений контент з різних застосунків та підписок зібраний і впорядкований саме для вас.
Довговічність на роки
Лазерне джерело світла забезпечує до 10 років безперервних розваг, без необхідності частої заміни.
Яскраве та реалістичне зображення
Технологія Epson 3LCD дарує насичені кольори та втричі яскравішу картинку, ніж аналогічні 1-чипові DLP-проєктори.
Максимальна зручність
Просто підключіть і насолоджуйтеся. Швидкий доступ до улюблених розваг вдома чи навіть у подорожі.
Відгуки покупців про Проєктор Epson EF-22N (V11HB38440)