Проєктор Tecro PJ-1023
Артикул: 444462
Арт. 444462
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - LCD
/ Співвідношення сторін зображення - 4:3, 16:9
/ Роздільна здатність - 1280х720
/ Яскравість - 2000 лм
/ Контрасність - 1500:1
/ Кількість ламп - 1
/ Джерело світла - LED
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор Tecro PJ-1023
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | LCD |
| Співвідношення сторін зображення: | 4:3, 16:9 |
| Роздільна здатність: | 1280х720 |
| Максимальна роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Яскравість: | 2000 лм |
| Контрасність: | 1500:1 |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | LED |
| Потужність лампи: | 50 Вт |
| Коефіцієнт проекції: | 1.42:1 |
| Операційна система: | без ОС |
| Джерело живлення: | мережа |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 2 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 1 |
| Аудіороз'єм 3.5 мм: | є |
| Композитний RCA: | є |
| Особливості | |
| Пульт ДК: | є |
| Вбудовані динаміки: | є |
| Корекція спотворення: | є |
| Призначення | |
| Призначення: | для роботи та освіти |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | проєктор, пульт керування, документація |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 2 Вт |
| Енергоспоживання: | 65 Вт |
| Рівень шуму: | 35 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 210х86х168 мм |
| Вага: | 1.1 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор Tecro PJ-1023
Проєктор LCD
Фізичний дозвіл: 1280*720
Підтримувана роздільна здатність: 1920*1080
Яскравість: 2000 люмен
Контрастність: 1500:1
Співвідношення сторін зображення: 16:9 та 4:3
Проекційна відстань: 1,2-4 м
Проекційне співвідношення: 1,42:1
Діагональ екрану: 35"-150"
Джерело світла: LED
Ресурс лампи: 50000 годин
Потужність лампи: 50W
Корекція трапецеїдальних спотворень: +/-15 градусів (вертикальна)
Вхідні роз’єми: HDMI, USB, AV
Вихідні роз’єми: аудіовиход для навушників, USB 5V
Динаміки: 1*2W
Матеріал лінзи: скло
Габарити (ШxВxГ): 210?168?86 мм
Вага: 1,1 кг
Енергоспоживання: 65W
Комплектація: проєктор, мережевий шнур, пульт дистанційного керування, кришка об’єктива, регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція
Мова меню: 26 мов
Можливість кріплення: отвір для штатива 1/4""
Колір білий
Фізичний дозвіл: 1280*720
Підтримувана роздільна здатність: 1920*1080
Яскравість: 2000 люмен
Контрастність: 1500:1
Співвідношення сторін зображення: 16:9 та 4:3
Проекційна відстань: 1,2-4 м
Проекційне співвідношення: 1,42:1
Діагональ екрану: 35"-150"
Джерело світла: LED
Ресурс лампи: 50000 годин
Потужність лампи: 50W
Корекція трапецеїдальних спотворень: +/-15 градусів (вертикальна)
Вхідні роз’єми: HDMI, USB, AV
Вихідні роз’єми: аудіовиход для навушників, USB 5V
Динаміки: 1*2W
Матеріал лінзи: скло
Габарити (ШxВxГ): 210?168?86 мм
Вага: 1,1 кг
Енергоспоживання: 65W
Комплектація: проєктор, мережевий шнур, пульт дистанційного керування, кришка об’єктива, регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція
Мова меню: 26 мов
Можливість кріплення: отвір для штатива 1/4""
Колір білий
Відгуки покупців про Проєктор Tecro PJ-1023