Розумний вимикач Sonoff T2EU2C-TX
Артикул: 606757
Арт. 606757
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 799 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
1 799 ₴
В наявності
1 799 ₴
В наявності
від 257 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип під'єднання - дротове
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Розумний вимикач Sonoff T2EU2C-TX
| Тип | |
|---|---|
| Тип під'єднання: | дротове |
| Тип установки: | врізний |
| Основнi характеристики | |
| Кількість клавіш управління: | 2 |
| Кількість каналів: | 2 |
| Живлення: | мережа |
| Тип перемикача: | сенсорний |
| Сумісність: | Google Assistant |
| Сумісна версія ОС: | Android 10.0 і вище |
| Бездротовий зв'язок | |
| Бездротовий стандарт: | Wi-Fi |
| Частота: | 2.4 ГГц |
| Керування | |
| Фізичне кервування: | є |
| Віддалений доступ (через додаток або хмару): | є |
| Голосове управління: | є |
| Управління через додаток Android / iOS: | є |
| Управління через пульт (RF / Пульт ДУ): | є |
| Особливості | |
| Підсвічування: | є |
| Робота за розкладом: | є |
| Таймер: | є |
| Додатково | |
| Робоча температура: | від -10°C до 40°C |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | полікарбонат, загартоване скло |
| Розміри: | 86 x 86 x 35 мм |
| Колір: | White |
| Вага: | 0.1 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | вимикач, інструкція по монтажу, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Розумний вимикач Sonoff T2EU2C-TX
Розумний 2-канальний настінний сенсорний вимикач легко встановлюється замість звичайного вимикача настінного і не вимагає рамки.
Вмикайте/вимикайте світло у вашому будинку так, як вам зручно: дотиком, голосом за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant, за допомогою смартфона через eWeLink або за допомогою пульта дистанційного керування. Сигнал передається Wi-Fi або RF на частоті 433 МГц.
Світлодіодний індикатор полегшує виявлення вимикача, допомагаючи вмикати світло у темному приміщенні.
Стильний, сучасний дизайн сумісний з іншими настінними вимикачами Sonoff та органічно вписується в інтер`єр вашого будинку.
Цей вимикач доповнить ваші "розумні" сценарії життя.
Вмикайте/вимикайте світло у вашому будинку так, як вам зручно: дотиком, голосом за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant, за допомогою смартфона через eWeLink або за допомогою пульта дистанційного керування. Сигнал передається Wi-Fi або RF на частоті 433 МГц.
Світлодіодний індикатор полегшує виявлення вимикача, допомагаючи вмикати світло у темному приміщенні.
Стильний, сучасний дизайн сумісний з іншими настінними вимикачами Sonoff та органічно вписується в інтер`єр вашого будинку.
Цей вимикач доповнить ваші "розумні" сценарії життя.
Відгуки покупців про Розумний вимикач Sonoff T2EU2C-TX