Швейна машина iSew A 15
Артикул: 313564
Арт. 313564
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 699 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
4 699 ₴
В наявності
4 699 ₴
В наявності
від 1 567 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип керування - електромеханічне керування
/ Тип човника - вертикальний
/ Кількість швейних операцій - 15 операцій
/ Тип петлі - напівавтомат
/ Максимальна ширина рядка - 5 мм
/ Максимальна довжина стібка - 4 мм
/ Дисплей - без дисплея
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Швейна машина iSew A 15
| Керування | |
|---|---|
| Тип керування: | електромеханічне керування |
| Тип | |
| Тип: | швейна машина |
| Основнi характеристики | |
| Тип човника: | вертикальний |
| Кількість швейних операцій: | 15 операцій |
| Тип петлі: | напівавтомат |
| Кількість типів петель: | 1 |
| Максимальна ширина рядка: | 5 мм |
| Максимальна довжина стібка: | 4 мм |
| Регулювання ширини рядка: | є |
| Оснащення | |
| Дисплей: | без дисплея |
| Регулятор натягу нитки: | є |
| Реверс: | є |
| Освітлення: | є |
| Плавне регулювання шиття: | є |
| Автоматичний нитковтягувач: | відсутній |
| Знімний рукав: | є |
| Відсік для аксесуарів: | відсутній |
| Кнопка шиття без педалі: | відсутня |
| Функції | |
| Використання подвійної голки: | є |
| Пришивання гудзиків: | є |
| Оверлочний шов: | є |
| Пришивання блискавок: | є |
| Комплектація | |
| Лапки: | лапка універсальна, лапка для петлі |
| Додатково: | набір стандартних голок |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри (ШхВхГ): | 345 х 270 х 152 мм |
| Вага: | 5 кг |
| Колір: | білий з рожевим |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Швейна машина iSew A 15
Швейна машинка розрахована на 15 операцій і дозволяє швачці працювати з різними типами матеріалів - від легких і тонких до більш щільних. Електромеханічне обладнання доповнено вертикальним човником. Наявність плавного регулювання рядка сприяє акуратній зміні параметрів під час роботи, що ніяким чином не позначається на якості обробки виробів.
Відгуки покупців про Швейна машина iSew A 15