Сканер штрих-кода Sunlux XL-9325B (HS080242)
Артикул: 413964
Арт. 413964
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 399 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
4 399 ₴
В наявності
4 399 ₴
В наявності
від 629 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сканер штрих-кода Sunlux XL-9325B (HS080242)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип підключення: | Бездротовий |
| Швидкість сканування: | 300 скан./сек |
| Тип підтримуваних кодів: | 1D коди |
| Типи штрих кодів, що підтримуються: | Усі стандартні лінійні штрих-коди, включаючи штрих-коди стандарту GS1 DataBar |
| Тип сканування: | ручний |
| Джерело світла: | 650 нм |
| Процесор: | ARM 32-bit Cortex |
| Індикатори: | звуковий, світловий |
| Роздільна здатність: | 4 міл |
| Глибина поля сканування: | 40-320 мм (13 mil, 90%) |
| Вбудована пам'ять: | до 520 000 знаков (штрих-код 40 000 EAN 13) |
| Тип сенсора: | лінійний CCD |
| Батарея | |
| Параметри заряду: | 5 В |
| Робочий струм: | 126 мА |
| Струм у режимі очікування: | < 1 мкА |
| Параметри батареї: | 2200 мАг |
| Час автономної роботи: | до 30 годин |
| Захист | |
| Витривалість: | падіння 1.5 м |
| Клас захисту: | IP54 |
| Фізичні параметри | |
| Розміри: | 170 х 73 х 102 мм |
| Вага: | 180 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сканер штрих-кода Sunlux XL-9325B (HS080242)
Особливості:
Зі збереженням, сканування на великі відстані.
З міні-USB-приймачем, plug and play.
Читає всі основні коди 1D з екрану та паперу.
Bluetooth, змінний режим 2,4G та USB-кабелю.
Акумулятор 2200 мАг, в режимі очікування 6 місяців (сплячий режим).
Різні програми: POS-система, перевірка електронних квитків, аптеки, роздрібні магазини, Alipay, мобільні платежі Wechat тощо.
Діапазон сканування 1500 пікселів із швидким читанням.
Зі збереженням, сканування на великі відстані.
З міні-USB-приймачем, plug and play.
Читає всі основні коди 1D з екрану та паперу.
Bluetooth, змінний режим 2,4G та USB-кабелю.
Акумулятор 2200 мАг, в режимі очікування 6 місяців (сплячий режим).
Різні програми: POS-система, перевірка електронних квитків, аптеки, роздрібні магазини, Alipay, мобільні платежі Wechat тощо.
Діапазон сканування 1500 пікселів із швидким читанням.
Відгуки покупців про Сканер штрих-кода Sunlux XL-9325B (HS080242)