Сковорода Resto Carina 28 см (93163)
Артикул: 507555
Арт. 507555
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
999 ₴
Безкоштовна доставка
8
4
8
999 ₴
В наявності
999 ₴
В наявності
від 125 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Технологія внутрішнього покриття - Pfluon
/ Матеріал ручки - пластик
/ Вага - 0.95 кг
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода Resto Carina 28 см (93163)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | традиційна |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 28 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття: | Pfluon |
| Матеріал ручки: | пластик |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Використання в духовій шафі: | так |
| Особливості | |
| Миття в посудомийній машині: | так |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Висота стінки: | 7.7 см |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 0.95 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода Resto Carina 28 см (93163)
Особливості
Внутрішнє антипригарне мармурове покриття
Ергономічна м'яка ручка з петлею для підвішування
Дно посилено антидеформаційним диском
Індукційна (підходить для всіх типів плит)
Внутрішнє антипригарне мармурове покриття
Ергономічна м'яка ручка з петлею для підвішування
Дно посилено антидеформаційним диском
Індукційна (підходить для всіх типів плит)
Відгуки покупців про Сковорода Resto Carina 28 см (93163)