Сковорода з кришкою Ringel Koriander 24 см (RG-1107-24)
Артикул: 210278
Арт. 210278
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне (мармурове)
/ Технологія внутрішнього покриття - Marble
/ Вага - 1.85 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода з кришкою Ringel Koriander 24 см (RG-1107-24)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | традиційна |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне (мармурове) |
| Технологія внутрішнього покриття: | Marble |
| Наявність кришки: | з кришкою |
| Матеріал кришки: | скло |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Особливості | |
| Миття в посудомийній машині: | так |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина стінки: | 3.2 мм |
| Товщина дна: | 3.2 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 1.85 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода з кришкою Ringel Koriander 24 см (RG-1107-24)
Нова колекція сковорідок Koriander, виготовлена з високоякісного кованого алюмінію 3,2 мм і мають надстійке антипригарне мармурове покриття Marble coating, яке є дуже зносостійким навіть при інтенсивному використанні. Продукція Koriander також має зовнішнє антипригарне покриття - для легкого догляду.
Ручки всієї серії мають ергономічну форму і м"яке покриття soft touch, не нагрівається, завдяки чому приготування страв стане зручніше і приємніше.
При приготуванні їжі покриття посуду Ringel не виділяють шкідливих речовин і є безпечними для навколишнього середовища
Особливості:
Надстійке антипригарне внутрішньо мармурове покриття і зовнішнє антипригарне покриття для легкого догляду;
Безпечні, якісний матеріали не містять PFOA;
Можливість користування на всіх видах, включаючи індукційні.
Ручки всієї серії мають ергономічну форму і м"яке покриття soft touch, не нагрівається, завдяки чому приготування страв стане зручніше і приємніше.
При приготуванні їжі покриття посуду Ringel не виділяють шкідливих речовин і є безпечними для навколишнього середовища
Особливості:
Надстійке антипригарне внутрішньо мармурове покриття і зовнішнє антипригарне покриття для легкого догляду;
Безпечні, якісний матеріали не містять PFOA;
Можливість користування на всіх видах, включаючи індукційні.
Відгуки покупців про Сковорода з кришкою Ringel Koriander 24 см (RG-1107-24)