Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875)
Артикул: 496485
Арт. 496485
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Об'єм вбудованої пам'яті:
64 ГБ
32 ГБ
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 22.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 3 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 64 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.56"
/ Кількість ядер - 4
/ Наявність NFC - без NFC
/ Основна камера - 13 Мп
/ Ємність акумулятора - 5180 мА/г
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875)
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Blackview BV4800 |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 3 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 64 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 1 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | є |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.56" |
| Роздільна здатність дисплея: | 1612х720 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Helio A22 |
| Кількість ядер: | 4 |
| Частота процесора: | 2.0 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC: | без NFC |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | відсутній |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 2 |
| Основна камера: | 13 Мп |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 5 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 5180 мА/г |
| Швидка зарядка: | відсутня |
| Потужність заряджання: | 10 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ВхШхГ): | 174.7х81.5х13.5 мм |
| Вага: | 285 г |
| Колір: | чорний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 13.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875)
Міцний захищений смартфон Blackview BV4800 - чудовий вибір для активних людей. Беріть його з собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво чи склади – цей гаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин.
HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 4-ядерний процесор MediaTek Helio А22 забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні.
Смартфон Blackview BV4800 оснащений вбудованими 13 МП основною та 5 МП фронтальною камерами та потужним динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft®. Вона допоможе провести приголомшливу портретну зйомку з розмитим фоном та виглядати прекрасно на всіх фотографіях, зроблених у режимі Beauty. Знімайте чудові пейзажі у панорамному режимі, отримуйте барвисті фотографії у режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі.
Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 3 ГБ, яку можна збільшити до 6 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 64 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує підключення 4G на двох SIM-картах.
Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої.
Смартфон Blackview BV4800 відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Galileo та Beidou. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 13 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
Акумулятор ємністю 5180 мA/год забезпечить тривалу автономну роботу смартфона.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин.
HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 4-ядерний процесор MediaTek Helio А22 забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні.
Смартфон Blackview BV4800 оснащений вбудованими 13 МП основною та 5 МП фронтальною камерами та потужним динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft®. Вона допоможе провести приголомшливу портретну зйомку з розмитим фоном та виглядати прекрасно на всіх фотографіях, зроблених у режимі Beauty. Знімайте чудові пейзажі у панорамному режимі, отримуйте барвисті фотографії у режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі.
Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 3 ГБ, яку можна збільшити до 6 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 64 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує підключення 4G на двох SIM-картах.
Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої.
Смартфон Blackview BV4800 відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Galileo та Beidou. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 13 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
Акумулятор ємністю 5180 мA/год забезпечить тривалу автономну роботу смартфона.
Відео
Відгуки покупців про Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875)
Хіти продажівДивитися все