Смартфон Blackview Rock 3 8/256GB Black (6931548326052)
Артикул: 605401
Арт. 605401
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
18 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
18 999 ₴
В наявності
18 999 ₴
В наявності
від 6 333 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 8 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.78"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 108 Мп
/ Ємність акумулятора - 10000 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Blackview Rock 3 8/256GB Black (6931548326052)
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Blackview Rock 3 |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 2 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.78" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2460x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Helio G100 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 1 |
| Основна камера: | 108 Мп |
| Спалах основної камери: | подвійний світлодіодний |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 50 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 10000 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 27 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | алюміній, пластик, гума |
| Габарити (ВхШхГ): | 181х82х18.1 мм |
| Вага: | 388 г |
| Колір: | чорний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 16.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Blackview Rock 3 8/256GB Black (6931548326052)
Неперевершений чіткий і широкий тепловий огляд
Побачте, як теплові деталі оживають завдяки ультра-чіткій ширококутній зйомці, що забезпечує багатший контраст, чіткіші краї та неперевершена видимість.
Точне та широке теплове виявлення
Виявляйте кожне тепло, від тонкого тепла до екстремальних температур, з неперевершеною точність і чутливість для надійного теплового аналізу будь-де.
Переосмисліть фотографію високої роздільної здатності
Робіть приголомшливі, ультрадеталізовані фото з ROCK 3. Захоплюйте кожен момент з неймовірна чіткість, яскраві кольори та надгострі деталі навіть у складному освітленні.
Ваш найкращий вигляд у кожному кадрі
Від звичайних селфі до портретів, фронтальна камера 50MP забезпечує кожну деталь чіткі, кольори яскраві, а ваші знімки завжди виглядають приголомшливо.
Знімайте свою історію з кінематографічною чіткістю
Захоплюйте кожен момент у чіткому 2K-дозволі. З повним контролем WB, ISO, EV, фокусом, і витримкою, створюйте кінематографічні влоги, подорожні історії та повсякденні відео саме так, як ви уявляйте.
Оживіть свої фотографії
Оживляйте статичні зображення за допомогою Motion Photo. Захоплюйте рух, енергію та повна атмосфера кожної сцени в кожному кадрі.
Створено для екстриму
Випробувано за військовими стандартами, забезпечує виняткову довговічність. Падіння, вібрації, і температурні екстремуми не сповільнять вас — створено для тих, хто вимагає міцності в будь-якій ситуації.
Стійкість до води, пилу та бруду
Повністю водонепроникний і пилонепроникний, ROCK 3 протистоїть воді, пилу та бруду, процвітаючи у дощі, багнюці чи піщаних стежках — абсолютно непереможний.
Подолайте темряву, досліджуйте будь-де
Освітлюйте кожен момент за допомогою потужного світлодіодного ліхтаря. Чи то дослідження стежок, ремонт автомобіля вночі або вирішення несподіваних ситуацій, ROCK 3 забезпечує надійність і довговічність освітлення.
Готовий до пригод, повністю оснащений
Від туристичних маршрутів до технічних завдань, цей багатофункціональний набір завжди з вами необхідні інструменти під рукою. Компас, ліхтарик, звукомір, транспортир та інші — портативні, функціональні та готовий до пригод.
Дотик без обмежень
З режимом рукавичок 2.0, ROCK 3 забезпечує плавний і точний дотик навіть у рукавичках. Керуйте своїм телефоном легко в будь-якому середовищі.
Грайте, прокручуйте, свайпайте — все плавно
Покращуйте свій екранний досвід з частотою оновлення 120Hz. Ігри працюють плавніше, відео відчувайте реалістичність, а кожна взаємодія відгукується миттєво.
Надійний звук, будь-де
Насолоджуйтесь високоякісним звуком з Dual Smart-PA Box Speaker, чи то під час походу, у подорожах або дослідженнях. ROCK 3 забезпечує яскраве, чітке аудіо де б ви не були.
Нескінченна енергія, нескінченні пригоди
З акумулятором Mega 10000мА/год, ROCK 3 забезпечує надійне живлення під час кемпінгу, трекінгу, або віддалена робота. Насолоджуйтеся безперервним спілкуванням та розвагами поза мережею.
Побачте, як теплові деталі оживають завдяки ультра-чіткій ширококутній зйомці, що забезпечує багатший контраст, чіткіші краї та неперевершена видимість.
Точне та широке теплове виявлення
Виявляйте кожне тепло, від тонкого тепла до екстремальних температур, з неперевершеною точність і чутливість для надійного теплового аналізу будь-де.
Переосмисліть фотографію високої роздільної здатності
Робіть приголомшливі, ультрадеталізовані фото з ROCK 3. Захоплюйте кожен момент з неймовірна чіткість, яскраві кольори та надгострі деталі навіть у складному освітленні.
Ваш найкращий вигляд у кожному кадрі
Від звичайних селфі до портретів, фронтальна камера 50MP забезпечує кожну деталь чіткі, кольори яскраві, а ваші знімки завжди виглядають приголомшливо.
Знімайте свою історію з кінематографічною чіткістю
Захоплюйте кожен момент у чіткому 2K-дозволі. З повним контролем WB, ISO, EV, фокусом, і витримкою, створюйте кінематографічні влоги, подорожні історії та повсякденні відео саме так, як ви уявляйте.
Оживіть свої фотографії
Оживляйте статичні зображення за допомогою Motion Photo. Захоплюйте рух, енергію та повна атмосфера кожної сцени в кожному кадрі.
Створено для екстриму
Випробувано за військовими стандартами, забезпечує виняткову довговічність. Падіння, вібрації, і температурні екстремуми не сповільнять вас — створено для тих, хто вимагає міцності в будь-якій ситуації.
Стійкість до води, пилу та бруду
Повністю водонепроникний і пилонепроникний, ROCK 3 протистоїть воді, пилу та бруду, процвітаючи у дощі, багнюці чи піщаних стежках — абсолютно непереможний.
Подолайте темряву, досліджуйте будь-де
Освітлюйте кожен момент за допомогою потужного світлодіодного ліхтаря. Чи то дослідження стежок, ремонт автомобіля вночі або вирішення несподіваних ситуацій, ROCK 3 забезпечує надійність і довговічність освітлення.
Готовий до пригод, повністю оснащений
Від туристичних маршрутів до технічних завдань, цей багатофункціональний набір завжди з вами необхідні інструменти під рукою. Компас, ліхтарик, звукомір, транспортир та інші — портативні, функціональні та готовий до пригод.
Дотик без обмежень
З режимом рукавичок 2.0, ROCK 3 забезпечує плавний і точний дотик навіть у рукавичках. Керуйте своїм телефоном легко в будь-якому середовищі.
Грайте, прокручуйте, свайпайте — все плавно
Покращуйте свій екранний досвід з частотою оновлення 120Hz. Ігри працюють плавніше, відео відчувайте реалістичність, а кожна взаємодія відгукується миттєво.
Надійний звук, будь-де
Насолоджуйтесь високоякісним звуком з Dual Smart-PA Box Speaker, чи то під час походу, у подорожах або дослідженнях. ROCK 3 забезпечує яскраве, чітке аудіо де б ви не були.
Нескінченна енергія, нескінченні пригоди
З акумулятором Mega 10000мА/год, ROCK 3 забезпечує надійне живлення під час кемпінгу, трекінгу, або віддалена робота. Насолоджуйтеся безперервним спілкуванням та розвагами поза мережею.
Відгуки покупців про Смартфон Blackview Rock 3 8/256GB Black (6931548326052)