Смартфон Blackview Xplore 1 Pro 5G 12/256GB Black (6931548323921)
Артикул: 605371
Арт. 605371
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
22 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
22 999 ₴
В наявності
22 999 ₴
В наявності
від 7 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 12 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.78"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 64 Мп
/ Ємність акумулятора - 20000 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Blackview Xplore 1 Pro 5G 12/256GB Black (6931548323921)
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Blackview Xplore 1 Pro |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 2 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.78" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2460x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор: | Mediatek Dimensity 7050 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 5G |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 1 |
| Основна камера: | 64 Мп |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 50 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 20000 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Бездротова зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 55 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик, гума |
| Габарити (ВхШхГ): | 184х83х29.5 мм |
| Вага: | 640 г |
| Колір: | чорний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 15.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Blackview Xplore 1 Pro 5G 12/256GB Black (6931548323921)
Бачите за межами тепла – долайте обмеження
Розроблений на базі технологій FLIR, світового лідера в галузі тепловізійних технологій, XPLORE 1 Pro дозволяє вам бачити те, що недоступне іншим – виявляйте приховане тепло, виявляйте проблеми до їх виникнення та фіксуйте кожну теплову деталь із професійною точністю.
Кожна деталь миттєво чітка
З FLIR VividIR теплові зображення стають чіткішими і яснішими — менше шуму, більше деталей. Чи виявляєте приховані джерела тепла, аналізуєте обладнання або гарантуєте безпеку, увімкніть VividIR для чіткості нового рівня.
Висвітлить свій шлях, залишайтеся в безпеці на всьому протязі шляху
Забезпечте широкий промінь, висвітлюючи шлях попереду, коли це найбільше потрібно — переосмисліть чіткість та безпеку в найскладніших умовах, від нічної польової роботи чи походів до активного відпочинку на природі, надзвичайних ситуацій та рятувальних операцій у глибокій темряві.
Ваш телефон, ваш універсальний пульт
Завдяки вбудованій передовій функції ІЧ-пульта, XPLORE 1 Pro перетворюється на універсальний пульт у вашій кишені, дозволяючи керувати всім та приносячи безмежну зручність для ваших пригод та повсякденного життя.
Кришталево чисті деталі, безмежний огляд
6,78-дюймовий 2.4K 120Hz екран на XPLORE 1 Pro пропонує вам великий візуальний простір, де деталі виділяються, а кольори оживають. Фільми або ігри - повністю занурюйтесь у контент з безпрецедентною чіткістю.
Подвійна кількість додатків, подвійна продуктивність
Перестаньте постійно перемикатися між програмами. Дивіться відео під час спілкування, порівнюйте нотатки під час перегляду – розділений екран допомагає залишатися продуктивним та розважатися без перепусток.
Пориньте в звук, розбудіть свої почуття
Динамік Smart-K Box на XPLORE 1 Pro дозволяє відчути ритм, відчути міць і поринути у світ, де кожен удар та мелодія оживають із неперевершеною чіткістю та інтенсивністю.
Влада править, йдіть далі, підкорюйте все
Залишайтеся на зв`язку, зарядженими та готовими до всього, куди б не завело вас життя. Після повної зарядки можна насолоджуватися 1008 годинами в режимі очікування. Енергія ніколи не закінчується, і ваші пригодницькі експедиції ніколи не припиняться.
Більше ніякого очікування, заряджайте швидше
Перейдіть від порожнього до повного за менший час із 55-ватною швидкою зарядкою XPLORE 1 Pro. Будь то швидка перерва на обід, короткий відпочинок чи перехід між завданнями, лише кілька хвилин зарядки впорснуть величезну енергію у вашу надвелику батарею.
Вдень чи вночі, сяйте яскраво
Основна камера 64 Мп на XPLORE 1 Pro може відобразити кожен епічний момент, вдень або вночі, перетворюючи кожен кадр на шедевр, незалежно від умов. Кожне фото, начебто статичне, живе яскраво.
Розроблений на базі технологій FLIR, світового лідера в галузі тепловізійних технологій, XPLORE 1 Pro дозволяє вам бачити те, що недоступне іншим – виявляйте приховане тепло, виявляйте проблеми до їх виникнення та фіксуйте кожну теплову деталь із професійною точністю.
Кожна деталь миттєво чітка
З FLIR VividIR теплові зображення стають чіткішими і яснішими — менше шуму, більше деталей. Чи виявляєте приховані джерела тепла, аналізуєте обладнання або гарантуєте безпеку, увімкніть VividIR для чіткості нового рівня.
Висвітлить свій шлях, залишайтеся в безпеці на всьому протязі шляху
Забезпечте широкий промінь, висвітлюючи шлях попереду, коли це найбільше потрібно — переосмисліть чіткість та безпеку в найскладніших умовах, від нічної польової роботи чи походів до активного відпочинку на природі, надзвичайних ситуацій та рятувальних операцій у глибокій темряві.
Ваш телефон, ваш універсальний пульт
Завдяки вбудованій передовій функції ІЧ-пульта, XPLORE 1 Pro перетворюється на універсальний пульт у вашій кишені, дозволяючи керувати всім та приносячи безмежну зручність для ваших пригод та повсякденного життя.
Кришталево чисті деталі, безмежний огляд
6,78-дюймовий 2.4K 120Hz екран на XPLORE 1 Pro пропонує вам великий візуальний простір, де деталі виділяються, а кольори оживають. Фільми або ігри - повністю занурюйтесь у контент з безпрецедентною чіткістю.
Подвійна кількість додатків, подвійна продуктивність
Перестаньте постійно перемикатися між програмами. Дивіться відео під час спілкування, порівнюйте нотатки під час перегляду – розділений екран допомагає залишатися продуктивним та розважатися без перепусток.
Пориньте в звук, розбудіть свої почуття
Динамік Smart-K Box на XPLORE 1 Pro дозволяє відчути ритм, відчути міць і поринути у світ, де кожен удар та мелодія оживають із неперевершеною чіткістю та інтенсивністю.
Влада править, йдіть далі, підкорюйте все
Залишайтеся на зв`язку, зарядженими та готовими до всього, куди б не завело вас життя. Після повної зарядки можна насолоджуватися 1008 годинами в режимі очікування. Енергія ніколи не закінчується, і ваші пригодницькі експедиції ніколи не припиняться.
Більше ніякого очікування, заряджайте швидше
Перейдіть від порожнього до повного за менший час із 55-ватною швидкою зарядкою XPLORE 1 Pro. Будь то швидка перерва на обід, короткий відпочинок чи перехід між завданнями, лише кілька хвилин зарядки впорснуть величезну енергію у вашу надвелику батарею.
Вдень чи вночі, сяйте яскраво
Основна камера 64 Мп на XPLORE 1 Pro може відобразити кожен епічний момент, вдень або вночі, перетворюючи кожен кадр на шедевр, незалежно від умов. Кожне фото, начебто статичне, живе яскраво.
Відгуки покупців про Смартфон Blackview Xplore 1 Pro 5G 12/256GB Black (6931548323921)