Смартфон Doogee S punk 6/256GB Phantom Black
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Doogee S punk |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 1 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.58" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2408x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 90 Гц |
| Процесор | |
| Процесор: | Unisoc T606 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 1.6 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC: | без NFC |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 2 |
| Основна камера: | 50+2 Мп |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 10800 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 33 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Габарити (ВхШхГ): | 178.5x83.1x17.9 мм |
| Вага: | 422 г |
| Колір: | чорний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 14.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Потужний, чи не те слово!
Процесор Spreadtrum T606 викликає захоплення, що показується у сучасних іграх, швидка швидкість, плавна робота вам буде гарантована як ніколи. Оперативна пам’ять 6+10 ГБ додає більше позитивних фарб загальної продуктивності. Внутрішня пам’ять 256 ГБ – ємність як у простого жорсткого диска, що для мобільного пристрою є величезним показником. Android 14, остання версія відомої операційної системи від Google, є значною перевагою в порівнянні з конкурентами.
Основна та фронтальна камера!
Знімки з камерами 50+2-Мп стають цікавими та креативними. Можна використовувати цей тандем камер у різних ситуаціях, і вони вас не розчарують як. Фронтальна камера 16-Мп створена для соціальних мереж, знімайте якісні селфи для близьких родичів.
Плавна та швидка робота!
Для зручної роботи діагональ 6,58 дюйма буде достатньо, габарити дозволяють зручно використовувати у долонях. Частота оновлення екрана 90 Гц та IPS-матриця – головні компоненти для дисплея цього смартфона. Ви отримуєте гаджет з високою якістю кольору і плавної роботи.
Енергії на тиждень, ну майже!
Завдяки акумулятору ємністю 10800 мАг, смартфон забезпечує тривалу автономну роботу. Виробники стверджують, що пристрій здатний працювати без підзарядки до 3-4 днів. Швидка зарядка потужністю 33 Вт входить у комплект поставки смартфона, що дозволяє швидко заряджати пристрій лише за кілька хвилин.
Відгуки покупців про Смартфон Doogee S punk 6/256GB Phantom Black
Крутий телефон, крутий стиль. При виборі сподобались його характеристики, в роботі показав і доказав все. Все швидко загружає, працює, багато місця крутий акумулятор, є все що треба в телефоні. Міцний і швидкий, єдине камера основна могла бути краще, селфі нормальна а основна середня.
Прочная модель крепкий телефон и самое важное это батарея котрая держит несколько дней стабильно и если заряжать то тоже быстро все. Держать пользоваться тоже удобный корпус и экран яркий хороший, читабельность хорошая. Работа без глюков и тормозов все быстро грузит, поиск летает. Впечатления от него хорошее, приобретением доволен.