Смартфон Doogee S punk Pro 8/512GB Plain
Артикул: 579120
Арт. 579120
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 14.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 8 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 512 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.58"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 50+2 Мп
/ Ємність акумулятора - 10800 мА/г
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Doogee S punk Pro 8/512GB Plain
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Doogee S punk Pro |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 2 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.58" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2408x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 90 Гц |
| Процесор | |
| Процесор: | Unisoc T7280 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 1.6 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 2 |
| Основна камера: | 50+2 Мп |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 10800 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 33 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Габарити (ВхШхГ): | 178.5x83.1x17.9 мм |
| Вага: | 422 г |
| Колір: | сірий |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 14.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Doogee S punk Pro 8/512GB Plain
Представляємо DOOGEE S punk pro — ваш найкращий надійний супутник
Неперевершена довговічність та продуктивність
DOOGEE S punk pro — це міцний телефон, розроблений для найскладніших умов. Завдяки міцній конструкції цей телефон стійкий до води, пилу та падінь, що робить його ідеальним вибором для любителів активного відпочинку. Він оснащений потужним процесором MediaTek, який забезпечує плавну роботу, тож ви можете насолоджуватися улюбленими програмами та іграми без будь-яких затримок. Крім того, великий акумулятор ємністю 10800 мАг дозволяє вам довше залишатися на зв’язку, а це означає, що ви можете впевнено вирушати в будь-яку пригоду.
Революційні камери зі штучним інтелектом та Morpho
Цей неймовірний смартфон не лише захищає вас, він також робить приголомшливі фотографії. DOOGEE S punk pro оснащений передовими камерами зі штучним інтелектом та Morpho, які автоматично налаштовуються відповідно до умов освітлення. Тому, незалежно від того, чи знімаєте ви захопливий захід сонця, чи вечірню прогулянку з друзями, ваші знімки завжди виглядатимуть приголомшливо.
Достатньо місця для зберігання ваших потреб
DOOGEE S punk pro пропонує вражаючий обсяг пам’яті 512 ГБ, що дозволяє вам зберігати всі ваші фотографії, відео та важливі файли без турбот. Оскільки він працює на Android 14, ви також отримуєте доступ до найновіших функцій та програм, що покращують ваш загальний досвід. Незалежно від того, чи використовуєте ви телефон для роботи чи відпочинку, цей пристрій адаптується до вашого способу життя, що робить його незамінним гаджетом для кожного, хто постійно в дорозі.
Неперевершена довговічність та продуктивність
DOOGEE S punk pro — це міцний телефон, розроблений для найскладніших умов. Завдяки міцній конструкції цей телефон стійкий до води, пилу та падінь, що робить його ідеальним вибором для любителів активного відпочинку. Він оснащений потужним процесором MediaTek, який забезпечує плавну роботу, тож ви можете насолоджуватися улюбленими програмами та іграми без будь-яких затримок. Крім того, великий акумулятор ємністю 10800 мАг дозволяє вам довше залишатися на зв’язку, а це означає, що ви можете впевнено вирушати в будь-яку пригоду.
Революційні камери зі штучним інтелектом та Morpho
Цей неймовірний смартфон не лише захищає вас, він також робить приголомшливі фотографії. DOOGEE S punk pro оснащений передовими камерами зі штучним інтелектом та Morpho, які автоматично налаштовуються відповідно до умов освітлення. Тому, незалежно від того, чи знімаєте ви захопливий захід сонця, чи вечірню прогулянку з друзями, ваші знімки завжди виглядатимуть приголомшливо.
Достатньо місця для зберігання ваших потреб
DOOGEE S punk pro пропонує вражаючий обсяг пам’яті 512 ГБ, що дозволяє вам зберігати всі ваші фотографії, відео та важливі файли без турбот. Оскільки він працює на Android 14, ви також отримуєте доступ до найновіших функцій та програм, що покращують ваш загальний досвід. Незалежно від того, чи використовуєте ви телефон для роботи чи відпочинку, цей пристрій адаптується до вашого способу життя, що робить його незамінним гаджетом для кожного, хто постійно в дорозі.
Відгуки покупців про Смартфон Doogee S punk Pro 8/512GB Plain
Хіти продажівДивитися все