Смартфон Infinix GT 50 Pro X6891 12/256GB Red Blaze
Артикул: 603092
Арт. 603092
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
4
В наявності
В наявності
від 6 420 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 12 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.78"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 50+8 Мп
/ Ємність акумулятора - 6500 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Infinix GT 50 Pro X6891 12/256GB Red Blaze
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Infinix GT 50 Pro |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | без підтримки SD-карти |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.78" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2644х1208 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Частота оновлення екрану: | 144 Гц |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Dimensity 8400 Ultimate |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 1x3.25 ГГц + 3x3.0 ГГц + 4x2.1 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 5G |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Навігація: | GPS |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | відсутній |
| Сканер відбитків пальців на екрані: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 2 |
| Основна камера: | 50+8 Мп |
| Спалах основної камери: | подвійний світлодіодний |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 13 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 6500 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Бездротова зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 45 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | відсутній |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP64 |
| Матеріал корпусу: | метал, скло |
| Габарити (ВхШхГ): | 162.44x77.23x8.15 мм |
| Вага: | 198 г |
| Колір: | червоний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 16.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса: | чохол |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Infinix GT 50 Pro X6891 12/256GB Red Blaze
Технологічна перевага та новий стандарт плавності
Відчуйте позамежну чіткість із 6,78-дюймовим AMOLED-дисплеєм, що підтримує роздільну здатність 1.5K. Адаптивна частота оновлення до 144 Гц гарантує миттєвий відгук в іграх та бездоганну прокрутку інтерфейсу, а сертифікація TUV Low Blue Light піклується про зір під час тривалого використання. Міцне скло Corning Gorilla Glass 7i та захист за стандартом IP64 роблять пристрій готовим до активного ритму життя, зберігаючи його преміальний вигляд.
Безкомпромісна потужність та інтелектуальна енергія
Серцем смартфона став передовий чипсет MediaTek Dimensity 8400 Ultimate, який у парі з розширеною оперативною пам`яттю до 24 ГБ (12+12 ГБ) легко справляється з найважчими завданнями та топовим геймінгом. Щоб ви завжди залишалися у строю, пристрій оснащено потужним акумулятором на 6500 мАг із підтримкою швидкої 45-ватної зарядки та зручної бездротової зарядки. Унікальна функція реверсивної зарядки дозволяє вашому смартфону ділитися енергією з іншими гаджетами в екстрених ситуаціях.
Професійний погляд на мобільну зйомку
Створюйте контент кінематографічної якості з основною камерою на 50 Мп, що оснащена оптичною стабілізацією (OIS) та світлосильною оптикою f/1.59 для ідеальних кадрів навіть уночі. Знімайте деталізовані відео у 4K при 60 FPS або використовуйте розумні алгоритми AIGC для художньої обробки ваших портретів. Доповнюють мультимедійні можливості подвійні стереодинаміки з підтримкою Hi-Res Audio та Dolby Atmos, створюючи об`ємне звучання, яке переносить вас у центр подій.
Відчуйте позамежну чіткість із 6,78-дюймовим AMOLED-дисплеєм, що підтримує роздільну здатність 1.5K. Адаптивна частота оновлення до 144 Гц гарантує миттєвий відгук в іграх та бездоганну прокрутку інтерфейсу, а сертифікація TUV Low Blue Light піклується про зір під час тривалого використання. Міцне скло Corning Gorilla Glass 7i та захист за стандартом IP64 роблять пристрій готовим до активного ритму життя, зберігаючи його преміальний вигляд.
Безкомпромісна потужність та інтелектуальна енергія
Серцем смартфона став передовий чипсет MediaTek Dimensity 8400 Ultimate, який у парі з розширеною оперативною пам`яттю до 24 ГБ (12+12 ГБ) легко справляється з найважчими завданнями та топовим геймінгом. Щоб ви завжди залишалися у строю, пристрій оснащено потужним акумулятором на 6500 мАг із підтримкою швидкої 45-ватної зарядки та зручної бездротової зарядки. Унікальна функція реверсивної зарядки дозволяє вашому смартфону ділитися енергією з іншими гаджетами в екстрених ситуаціях.
Професійний погляд на мобільну зйомку
Створюйте контент кінематографічної якості з основною камерою на 50 Мп, що оснащена оптичною стабілізацією (OIS) та світлосильною оптикою f/1.59 для ідеальних кадрів навіть уночі. Знімайте деталізовані відео у 4K при 60 FPS або використовуйте розумні алгоритми AIGC для художньої обробки ваших портретів. Доповнюють мультимедійні можливості подвійні стереодинаміки з підтримкою Hi-Res Audio та Dolby Atmos, створюючи об`ємне звучання, яке переносить вас у центр подій.
Відгуки покупців про Смартфон Infinix GT 50 Pro X6891 12/256GB Red Blaze