Смартфон Motorola Moto G06 4/128GB Tapestry (PBA20018RS)
Артикул: 600674
Арт. 600674
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 499 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
15
5 499 ₴
В наявності
5 499 ₴
В наявності
від 367 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 4 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 128 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.88"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 50 Мп
/ Ємність акумулятора - 5200 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Motorola Moto G06 4/128GB Tapestry (PBA20018RS)
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Motorola Moto G06 |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 1 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | є |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.88" |
| Роздільна здатність дисплея: | 1640х720 |
| Тип матриці: | LCD |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Навігація: | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Аудіороз'єм: | 3.5 mm |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 1 |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Спалах основної камери: | світлодіодний |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 8 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 5200 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 10 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | відсутній |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP64 |
| Матеріал корпусу: | пластик, екошкіра |
| Габарити (ВхШхГ): | 171.35x77.5x8.31 мм |
| Вага: | 194 г |
| Колір: | синій |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 15.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса: | чохол |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Motorola Moto G06 4/128GB Tapestry (PBA20018RS)
Смартфон нового рівня
Насолоджуйтесь найбільшим дисплеєм Moto G з діагоналлю 6,88 дюйми з покращеними параметрами яскравості для використання при будь-якому освітленні. Також модель оснащена стереодинаміками з удвічі потужнішими басами та технологією Dolby Atmos. Оперативна пам'ять об'ємом до 12 ГБ за допомогою функції RAM Boost забезпечує багатозадачність без затримок. Фіксуйте кожну мить за допомогою камери на 50 Мп на базі ШІ та інструментів редагування Google Photos. Крім того, захист стандарту IP64, скло Corning Gorilla Glass 3 та преміальне покриття з екошкіри надають додаткової впевненості. Функція "Обвести і знайти" від Google та заряд акумулятора, якого вистачає на 2 дні, відкривають нові можливості.
Найпотужніший розважальний центр
Насолоджуйтесь улюбленим контентом на дуже великому яскравому 6,88-дюймовому дисплеї з технологією Water Touch, яка дозволяє користуватися пристроєм навіть мокрими руками. Також пристрій оснащений технологією Dolby Atmos та стереодинаміками з функцією посилення басів, яка забезпечує вдвічі потужніше звучання.
Інтелектуальні інструменти = виразні фото
Зробіть більш чіткі та виразні знімки за допомогою вдосконаленої камери на 50 Мп із технологією Quad Pixel. Функції на базі ШІ автоматично покращують якість портретів та фотографій, зроблених за слабкого освітлення. Вбудовані інструменти редагування Google Photos дозволяють покращити та персоналізувати знімки.
Надзвичайно ефективна багатозадачність
Насолоджуйтесь ефективною багатозадачністю без затримок завдяки оперативній пам'яті об'ємом до 12 ГБ, що доповнено функцією збільшення RAM, що дозволяє швидко перемикатися між програмами. Вбудована функція NFC дозволяє ділитися контентом або швидко та безпечно робити платежі в дорозі.
2 дні роботи від акумулятора
Автономність роботи від однієї зарядки акумулятора становить 2 дні, а 1000 циклів заряджання забезпечують збереження більше 80% ємності навіть після багатьох років використання.
ШІ, що тримає темп
Миттєво знайдіть те, що потрібно, за допомогою функції "Обвести і знайти" в Google: просто обведіть, виділіть, зробіть позначку або торкніться. Швидше виконуйте всі завдання завдяки Google Gemini – вашому особистому помічнику на базі ШІ, який вже попередньо встановлений та готовий до використання.
Посилений захист
Насолоджуйтесь довговічним корпусом із класом вологозахисту IP64 та склом Corning Gorilla Glass 3, а також високоякісним покриттям з екошкіри та вишуканими кольорами PANTONE.
Насолоджуйтесь найбільшим дисплеєм Moto G з діагоналлю 6,88 дюйми з покращеними параметрами яскравості для використання при будь-якому освітленні. Також модель оснащена стереодинаміками з удвічі потужнішими басами та технологією Dolby Atmos. Оперативна пам'ять об'ємом до 12 ГБ за допомогою функції RAM Boost забезпечує багатозадачність без затримок. Фіксуйте кожну мить за допомогою камери на 50 Мп на базі ШІ та інструментів редагування Google Photos. Крім того, захист стандарту IP64, скло Corning Gorilla Glass 3 та преміальне покриття з екошкіри надають додаткової впевненості. Функція "Обвести і знайти" від Google та заряд акумулятора, якого вистачає на 2 дні, відкривають нові можливості.
Найпотужніший розважальний центр
Насолоджуйтесь улюбленим контентом на дуже великому яскравому 6,88-дюймовому дисплеї з технологією Water Touch, яка дозволяє користуватися пристроєм навіть мокрими руками. Також пристрій оснащений технологією Dolby Atmos та стереодинаміками з функцією посилення басів, яка забезпечує вдвічі потужніше звучання.
Інтелектуальні інструменти = виразні фото
Зробіть більш чіткі та виразні знімки за допомогою вдосконаленої камери на 50 Мп із технологією Quad Pixel. Функції на базі ШІ автоматично покращують якість портретів та фотографій, зроблених за слабкого освітлення. Вбудовані інструменти редагування Google Photos дозволяють покращити та персоналізувати знімки.
Надзвичайно ефективна багатозадачність
Насолоджуйтесь ефективною багатозадачністю без затримок завдяки оперативній пам'яті об'ємом до 12 ГБ, що доповнено функцією збільшення RAM, що дозволяє швидко перемикатися між програмами. Вбудована функція NFC дозволяє ділитися контентом або швидко та безпечно робити платежі в дорозі.
2 дні роботи від акумулятора
Автономність роботи від однієї зарядки акумулятора становить 2 дні, а 1000 циклів заряджання забезпечують збереження більше 80% ємності навіть після багатьох років використання.
ШІ, що тримає темп
Миттєво знайдіть те, що потрібно, за допомогою функції "Обвести і знайти" в Google: просто обведіть, виділіть, зробіть позначку або торкніться. Швидше виконуйте всі завдання завдяки Google Gemini – вашому особистому помічнику на базі ШІ, який вже попередньо встановлений та готовий до використання.
Посилений захист
Насолоджуйтесь довговічним корпусом із класом вологозахисту IP64 та склом Corning Gorilla Glass 3, а також високоякісним покриттям з екошкіри та вишуканими кольорами PANTONE.
Відгуки покупців про Смартфон Motorola Moto G06 4/128GB Tapestry (PBA20018RS)
Хіти продажівДивитися все