Смартфон Nothing Phone (3a) 12/256GB Black
Артикул: 606007
Арт. 606007
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
19 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
19 999 ₴
В наявності
19 999 ₴
В наявності
від 6 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 12 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.77"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 50+50+8 Мп
/ Ємність акумулятора - 5000 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Nothing Phone (3a) 12/256GB Black
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Nothing Phone (3a) |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | без підтримки SD-карти |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.77" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2392х1080 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Процесор | |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 1x2.5 ГГц + 3x2.4 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 5G |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | відсутній |
| Сканер відбитків пальців на екрані: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 3 |
| Основна камера: | 50+50+8 Мп |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 32 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 5000 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 50 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | відсутній |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP64 |
| Матеріал корпусу: | метал, скло |
| Габарити (ВхШхГ): | 163.5x77.5x8.35 мм |
| Вага: | 208 г |
| Колір: | чорний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 15.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса: | плівка |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Nothing Phone (3a) 12/256GB Black
Ваша друга пам`ять
Записуйте контент, натхнення та думки за допомогою нової кнопки Essential Key. Essential Space автоматично упорядковує та каталогізує все за вас, створюючи персоналізовані пропозиції, резюме або плани дій. І все це за допомогою штучного інтелекту.
Essential Key
Нова кнопка на боковій панелі вашого пристрою. Натисніть один раз, щоб зберегти вміст екрана. Або натисніть і утримуйте, щоб записати свій голос, ідеї та натхнення на ходу.
Розкрийте свій потенціал
Все в одному місці. Це позбавляє вас від труднощів із пошуком вмісту. Штучний інтелект упорядковує ваші записи та генерує персоналізовані пропозиції та дії, щоб допомогти вам залишатися в курсі подій.
Екран, на який можна покластися
6,77-дюймовий гнучкий AMOLED-дисплей FHD+, що відображає вражаючі 1,07 мільярда кольорів.
Передбачувано несподіване
Ґрунтуючись на прозорості, ми переосмислюємо дизайн, поєднуючи людське тепло з передовою інженерією. Дизайн, що є одночасно ностальгічним і футуристичним, створює витончений баланс.
Еклектичні впливи
Серія Phone (3a) характеризується чіткими геометричними формами, плоскими поверхнями та прямими гранями, що надає їй вишуканості порівняно з попередником. Еклектичне поєднання впливів японської іконографії, грайливих елементів та промислового дизайну 60-х і 70-х років.
Оновлені матеріали
Нове високоякісне загартоване скло та прецизійно оброблені алюмінієві акценти створюють ідеальний баланс елегантності та міцності.
IP64
Покращена пило- та водонепроникність. Готовий до будь-яких викликів життя.
TrueLens Engine 3
Інтелект, що стоїть за кожною фотографією, TrueLens Engine 3 поєднує передове обладнання з просунутими обчислювальними алгоритмами, обробкою на основі штучного інтелекту та технологією мультикадрування, щоб забезпечити фотографії професійного рівня, що відтворюють реальність.
Ultra XDR
Покращуйте свої фотографії за допомогою багатших контрастів та більшої деталізації. Ultra XDR знімає 8 RAW-кадрів з різною експозицією, об`єднуючи їх для розкриття вражаючих деталей. Потім яскравість кожного пікселя на екрані підвищується до восьми разів, що забезпечує точне відображення повного тонального діапазону оригінальної сцени для динамічного, реалістичного зображення.
Портретний режим
4 різні фокусні відстані для покращених портретів — будь-коли, будь-де. Використовує штучний інтелект для кращої чіткості та точності відтворення відтінків шкіри.
Нічний режим
Надзвичайно яскраві нічні сцени. Поєднує технологію об`єднання пікселів, оптичну стабілізацію зображення (OIS) та швидку обробку з новітнім AI-процесором Snapdragon 7s Gen 3.
Автоматичне коригування тонів
Штучний інтелект сканує зображення, щоб зробити відтінки яскравішими, а контрасти — насиченішими. Для фотографій, що справді виділяються.
Цілеспрямована уважність
Інтуїтивно зрозумілий та заснований на функціональній персоналізації. Nothing OS 3 наближає вас до більш уважного та продуктивного досвіду користування смартфоном.
Записуйте контент, натхнення та думки за допомогою нової кнопки Essential Key. Essential Space автоматично упорядковує та каталогізує все за вас, створюючи персоналізовані пропозиції, резюме або плани дій. І все це за допомогою штучного інтелекту.
Essential Key
Нова кнопка на боковій панелі вашого пристрою. Натисніть один раз, щоб зберегти вміст екрана. Або натисніть і утримуйте, щоб записати свій голос, ідеї та натхнення на ходу.
Розкрийте свій потенціал
Все в одному місці. Це позбавляє вас від труднощів із пошуком вмісту. Штучний інтелект упорядковує ваші записи та генерує персоналізовані пропозиції та дії, щоб допомогти вам залишатися в курсі подій.
Екран, на який можна покластися
6,77-дюймовий гнучкий AMOLED-дисплей FHD+, що відображає вражаючі 1,07 мільярда кольорів.
Передбачувано несподіване
Ґрунтуючись на прозорості, ми переосмислюємо дизайн, поєднуючи людське тепло з передовою інженерією. Дизайн, що є одночасно ностальгічним і футуристичним, створює витончений баланс.
Еклектичні впливи
Серія Phone (3a) характеризується чіткими геометричними формами, плоскими поверхнями та прямими гранями, що надає їй вишуканості порівняно з попередником. Еклектичне поєднання впливів японської іконографії, грайливих елементів та промислового дизайну 60-х і 70-х років.
Оновлені матеріали
Нове високоякісне загартоване скло та прецизійно оброблені алюмінієві акценти створюють ідеальний баланс елегантності та міцності.
IP64
Покращена пило- та водонепроникність. Готовий до будь-яких викликів життя.
TrueLens Engine 3
Інтелект, що стоїть за кожною фотографією, TrueLens Engine 3 поєднує передове обладнання з просунутими обчислювальними алгоритмами, обробкою на основі штучного інтелекту та технологією мультикадрування, щоб забезпечити фотографії професійного рівня, що відтворюють реальність.
Ultra XDR
Покращуйте свої фотографії за допомогою багатших контрастів та більшої деталізації. Ultra XDR знімає 8 RAW-кадрів з різною експозицією, об`єднуючи їх для розкриття вражаючих деталей. Потім яскравість кожного пікселя на екрані підвищується до восьми разів, що забезпечує точне відображення повного тонального діапазону оригінальної сцени для динамічного, реалістичного зображення.
Портретний режим
4 різні фокусні відстані для покращених портретів — будь-коли, будь-де. Використовує штучний інтелект для кращої чіткості та точності відтворення відтінків шкіри.
Нічний режим
Надзвичайно яскраві нічні сцени. Поєднує технологію об`єднання пікселів, оптичну стабілізацію зображення (OIS) та швидку обробку з новітнім AI-процесором Snapdragon 7s Gen 3.
Автоматичне коригування тонів
Штучний інтелект сканує зображення, щоб зробити відтінки яскравішими, а контрасти — насиченішими. Для фотографій, що справді виділяються.
Цілеспрямована уважність
Інтуїтивно зрозумілий та заснований на функціональній персоналізації. Nothing OS 3 наближає вас до більш уважного та продуктивного досвіду користування смартфоном.
Відео
Відгуки покупців про Смартфон Nothing Phone (3a) 12/256GB Black