Смартфон Oscal Pilot 1 6/256GB Orange
Артикул: 607745
Арт. 607745
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 930 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
8
8
10
7 930 ₴
В наявності
7 930 ₴
В наявності
від 793 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 6 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.67"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 50+2 Мп
/ Ємність акумулятора - 15000 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Oscal Pilot 1 6/256GB Orange
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Oscal Pilot 1 |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 2 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.67" |
| Роздільна здатність дисплея: | 1604х720 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 90 Гц |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Helio G81 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2.0 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | відсутній |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 2 |
| Основна камера: | 50+2 Мп |
| Спалах основної камери: | світлодіодний |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 32 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 15000 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 33 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | пластик, гума |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.5х85х22 мм |
| Вага: | 540 г |
| Колір: | чорно-помаранчевий |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 14.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Oscal Pilot 1 6/256GB Orange
Безкомпромісний захист та великий яскравий дисплей
Oscal Pilot 1 — це надміцний захищений смартфон, створений для екстремальних умов, риболовлі, походів та військових потреб. Корпус пристрою має максимальні сертифікати захисту IP68, IP69K та військовий стандарт MIL-STD-810H, що робить його стійким до занурень у воду, пилу та падінь з висоти. Яскраві оранжеві вставки допомагають швидко знайти гаджет у будь-яких умовах. Смартфон оснащений великим 6.67-дюймовим IPS-дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц та захисним склом Corning Gorilla Glass 5, який забезпечує яскраве та чітке зображення навіть під прямими сонячними променями.
Гігантська автономність та додаткові можливості
Головною перевагою Pilot 1 є його неймовірна батарея ємністю 15000 мАг. Вона гарантує тижні роботи в режимі очікування та кілька днів найактивнішого використання. Завдяки швидкій зарядці на 33 Вт ви зможете оперативно відновити заряд, а функція реверсивної зарядки (до 10 Вт) дозволяє використовувати смартфон як повноцінний павербанк для інших пристроїв. Серед унікальних фішок моделі — потужний вбудований ліхтарик (170 люмен) та гучний 5-ватний динамік, який видає звук до 138 дБ, що ідеально підходить для роботи на будівництві чи гучних відкритих просторах.
Збалансована продуктивність та якісні камери
За стабільну роботу системи відповідає 8-ядерний процесор MediaTek Helio G81. Завдяки 6 ГБ оперативної пам`яті та 256 ГБ внутрішнього сховища, пристрій легко справляється з режимом багатозадачності та зберігає величезну кількість файлів. Смартфон працює на базі сучасної ОС Android 14. Основна камера на 50 Мп із сенсором Samsung ISOCELL JN1 робить деталізовані знімки в різних умовах освітлення, а 32-мегапіксельна фронтальна камера гарантує відмінну якість під час відеодзвінків та зйомки селфі.
Oscal Pilot 1 — це надміцний захищений смартфон, створений для екстремальних умов, риболовлі, походів та військових потреб. Корпус пристрою має максимальні сертифікати захисту IP68, IP69K та військовий стандарт MIL-STD-810H, що робить його стійким до занурень у воду, пилу та падінь з висоти. Яскраві оранжеві вставки допомагають швидко знайти гаджет у будь-яких умовах. Смартфон оснащений великим 6.67-дюймовим IPS-дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц та захисним склом Corning Gorilla Glass 5, який забезпечує яскраве та чітке зображення навіть під прямими сонячними променями.
Гігантська автономність та додаткові можливості
Головною перевагою Pilot 1 є його неймовірна батарея ємністю 15000 мАг. Вона гарантує тижні роботи в режимі очікування та кілька днів найактивнішого використання. Завдяки швидкій зарядці на 33 Вт ви зможете оперативно відновити заряд, а функція реверсивної зарядки (до 10 Вт) дозволяє використовувати смартфон як повноцінний павербанк для інших пристроїв. Серед унікальних фішок моделі — потужний вбудований ліхтарик (170 люмен) та гучний 5-ватний динамік, який видає звук до 138 дБ, що ідеально підходить для роботи на будівництві чи гучних відкритих просторах.
Збалансована продуктивність та якісні камери
За стабільну роботу системи відповідає 8-ядерний процесор MediaTek Helio G81. Завдяки 6 ГБ оперативної пам`яті та 256 ГБ внутрішнього сховища, пристрій легко справляється з режимом багатозадачності та зберігає величезну кількість файлів. Смартфон працює на базі сучасної ОС Android 14. Основна камера на 50 Мп із сенсором Samsung ISOCELL JN1 робить деталізовані знімки в різних умовах освітлення, а 32-мегапіксельна фронтальна камера гарантує відмінну якість під час відеодзвінків та зйомки селфі.
Відгуки покупців про Смартфон Oscal Pilot 1 6/256GB Orange
Хіти продажівДивитися все